کتاب صوتی شکار گوسفند وحشی را از گلونی دانلود کنید

کتاب صوتی شکار گوسفند وحشی را از گلونی دانلود کنید

این کتاب به نویسندگی هاروکی موراکامی، ترجمه محمود مرادی و صدای بهرام ابراهیمی تولید شده است.

کتاب صوتی شکار گوسفند وحشی

این اثر را دانلود کنید

به گزارش گلونی رمان شکار گوسفند وحشی، اثری ادبی و خارق العاده است و نقطه آغاز شهرت بین المللی هاروکی موراکامی تلقی می‌شود.

داستان بسیار ساده شروع می‌شود: یک کارمند تبلیغات بیست وچند ساله، کارت پستالی را از دوستش دریافت کرده و از تصویر آن، برای تبلیغ یک شرکت بیمه استفاده می‌کند.

چیزی که او متوجه نمی‌شود این است که در منظره روستایی به نمایش درآمده در تصویر کارت پستال، گوسفندی با علامت ستاره بر پشتش دیده می‌شود.

او با استفاده از این عکس، به صورت ناخواسته توجه مردی سیاه پوش را جلب می‌کند که او را در تنگنایی تهدیدکننده قرار می‌دهد: گوسفند را پیدا کن یا با عواقب سختی مواجه شود.

بدین شکل، جست وجویی مفصل و فراواقعی آغاز می شود که قهرمان داستان را از اماکن پرازدحام توکیو تا کوه‌های دورافتاده و برفی شمال ژاپن با خود همراه می‌سازد.

او در این کوه‌ها، نه تنها اطلاعاتی از گوسفند اسطوره‌ای به دست می‌آورد، بلکه با جنبه‌های تاریک و شرورانه وجود خود نیز آشنا می‌شود.

رمان شکار گوسفند وحشی، رمانی غیرمعمول و بسیار جذاب است که توانایی‌های موراکامی را در داستان سرایی به خوبی نشان می‌دهد.

شایسته است با دانلود قانونی و خرید از سایت‌های معتبر حقوق مادی و معنوی عوامل تهیه و تولید را رعایت کرده و با این کار از انتشار این اثر و سایر کتاب‌های صوتی حمایت کنیم.

هاروکی موراکامی در ۱۲ ژانویه ۱۹۴۹ در کیوتو ژاپن به دنیا آمد. در سال ۱۹۶۸ به دانشگاه هنرهای نمایشی واسدا رفت. به گفته خودش در آوریل سال ۱۹۷۸ در هنگام تماشای یک مسابقه بیسبال، ایده اولین کتابش، به آواز باد گوش بسپار به ذهنش رسید. در سال ۱۹۷۹ این رمان منتشر شد و در همان سال جایزه نویسنده جدید گونزو را دریافت کرد.

سایر کتاب‌های صوتی را از این لینک مشاهده کنید

پایان پیام

خرید از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

کد خبر : 236931 ساعت خبر : ۱۰:۱۵ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=236931
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات