خرده ریز خاطره ها را با صدای حافظ موسوی بشنوید

خرده ریز خاطره ها را با صدای حافظ موسوی بشنوید

این اثر مجموعه‌ای از اشعار حافظ موسوی با صدای شاعر است. این آلبوم پنج قطعه دارد و به همت موسسه فرهنگی هنری هنر نوین منتشر شده است.

خرده ریز خاطره ها

این اثر را دانلود کنید

به گزارش گلونی قطعات آن «عاشقانه‌ها»، «گاهی وقت‌ها»، «سطرهای پنهانی»، «شعرهای خاورمیانه» و «یادداشت‌های مانکوزو» نام دارند که هر کدام از چند شعر تشکیل شده‌اند.

تقسیم‌بندی قطعات بر اساس مضمون اشعار هر بخش است؛ در بخش اول اشعار عاشقانه، در قسمت دوم اشعاری که دغدغه‌های هستی شناختی مثل مرگ، وجود، زمان، خاطره و … دارند، اشعار فُرمال با محوریت مفهوم زمان در قسمت سوم و اشاره به وضعیت خاورمیانه، تنش‌های آن و اهمیتی که در طول تاریخ داشته، در دو قسمت پایانی آلبوم بیان شده است.

حافظ موسوی، شاعر و عضو کانون نویسندگان ایران که با مجموعه شعر «خرده ریز خاطره ها» برنده جایزه خبرنگاران شد، از شاعران نیمایی است که اشعارش مثل داستانک‌هایی موجز، فضایی، صحنه‌ای و حسی را به تصویر می‌کشند و روایت می‌کنند.

اشعار او چیزی بین گزارش، خاطره، داستان و شعر هستند و اجرای شاعر از آنها، با فراز و فرودها و حس و حال خاص صدایش، آنها را چنان پیش روی مخاطب می‌گذارد که حافظ موسوی به آنها اندیشیده است.

موسیقی آلبوم «خرده ریز خاطره ها» از آثار ادوارد الگار، گارا گارایف و آلفرد اشنیتکه انتخاب شده است: واریاسیون‌هایی که بسط و بیان یک ایده به اشکال مختلف است، نوای نوستالژیک ویولنسل، باله‌هایی روایتگر و غیره.

شایسته است با دانلود قانونی و خرید از سایت‌های معتبر حقوق مادی و معنوی عوامل تهیه و تولید را رعایت کرده و با این کار از انتشار این اثر و سایر کتاب‌های صوتی حمایت کنیم.

حافظ موسوی متولد ۱۵ اسفند ۱۳۳۳ در در شهر رودبار گیلان است. وی شاعر معاصر ایرانی و از اعضای کانون نویسندگان ایران است و مدتی دبیر هیئت تحریریه مجله کارنامه بود. اکنون به همراه شمس لنگرودی، شهاب مقربین مدیر انتشارات آهنگ دیگر است.

سایر کتاب‌های صوتی را از این لینک مشاهده کنید

پایان پیام

خرید از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

کد خبر : 239519 ساعت خبر : 10:15 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=239519
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات