علیرضا طلیسچی برای ارشا اقدسی خواند

علیرضا طلیسچی برای ارشا اقدسی خواند

در حالی‌که فردا فصل جدید «شب های مافیا» ساخته سعید ابوطالب منتشر می‌شود، از قطعه‌ای که علیرضا طلیسچی برای زنده یاد ارشا اقدسی خوانده، رونمایی شد.

به گزارش گلونی علیرضا طلیسچی خواننده محبوب در فصل اول از سری جدید «شب های مافیا» حضور داشت و زنده یاد ارشا اقدسی نیز در فصل سوم این سری شرکت کرده که قسمت اول آن فردا دوشنبه ۱ شهریور منتشر می‌شود.

بنا بود ارشا اقدسی برای فصل فینال قهرمانان در کنار دیگر بازیگران مجموعه «شب های مافیا» و علیرضا طلیسچی  حضور داشته باشد‌، اما بروز یک حادثه غم‌انگیز سر صحنه فیلمی خارجی در لبنان، او را از ما گرفت.

نماشای گلونی را دنبال کنید

طلیسچی ترانه کوتاهی به سفارش گروه کارگردانی «شب های مافیا» برای ارشا خوانده است که در آستانه پخش فصل تازه این مجموعه پرمخاطب با بازی زنده یاد اقدسی از آن رونمایی شده است.

کوروش تهامی، مجید یاسر، علی صبوری، امیر کاظمی، امیر غفارمنش، عباس جمشیدی فر، شهرام عبدلی، حسین سلیمانی، سیاوش مفیدی، مهدی جهانی و ادموند بزیک دیگر شرکت کنندگان فصل جدید «شبهای مافیا» هستند که فردا در فیلیمو منتشر می‌شود.

ارشا اقدسی یکی از برترین بدل‌کاران جهان است که جوایز زیادی را در این حوزه کسب کرده است.

وی در فیلم‌های بسیاری به‌عنوان بدلکار حضورداشته و با کارگردانان و فیلم‌سازان مشهور دنیا و همچنین کمپانی‌های بزرگ فیلم‌سازی همکاری داشته است.

این بدل‌کار در فیلم‌های ایرانی از جمله «قسم»، «ما همه باهم هستیم»، «مارموز»، «شبی که ماه کامل شد» و همچنین فیلم‌هایی خارجی از جمله «یوگای کنگ‌فو»، «مرگ روشنایی»، «اسکای فال» و… در بخش بدل‌کاری حضور داشته است.

پیمان ابدی و ارشا اقدسی؛ عشق به کاری پر خطر

پایان پیام

خرید از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

کد خبر : 241925 ساعت خبر : 8:30 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=241925
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات