آلبوم بیر به زبان ارکستر اثر فهیم ممتازی را دانلود کنید

آلبوم بیر به زبان ارکستر اثر فهیم ممتازی را دانلود کنید

موسسه فرهنگی هنری ماهور این آلبوم موسیقی کارآمد را برای تمام آن‌هایی که به فراگیری تئوری موسیقی از پایه علاقه‌مند هستند منتشر کرده است.

آلبوم بیر به زبان ارکستر

این اثر را دانلود کنید

به گزارش گلونی آلبوم موسیقی «بیر به زبان ارکستر» اثری از «فهیم ممتازی» است.

در این آلبوم درس‏‌هایی از کتاب بیر که در ایران متدی آشنا و عمومی است انتخاب و برای ارکستر تنظیم شده است.

به این طریق هنرجویان ملودی‏‌های ساده‏‌ی درس‏‌های مختلف را با صداها و تمبرهای جدید تجربه می‏‌کنند، با حجم‌‏های صوتی بزرگ‏تر آشنا می‏‌شوند، تأثیر نوانس و تغییرات دینامیکی را در اجرا بهتر درک کرده و مفاهیم جدیدی در موسیقی کشف می‏‌کنند.

در این آلبوم درس‌های ۴۶ تا ۹۳ بیر بررسی می شود. در توضیحات این آلبوم آمده است: «یکی از روش‌‏های متداول در آموزش سازها و به ‌‏خصوص پیانو تنظیم‏ های ساده‏ی آثار مشهور آهنگسازان بزرگ است.

به این طریق، هنرجو با آثار استادان بزرگ آشنایی مختصری پیدا کرده بعدها مجدداً آن‌ها را کامل‏تر و با تمبرهای صوتی غنی‏‌تر در غالب اصلی شنیده و تجربه می‌‏کند و از این طریق، به‌‏تدریج توانایی تشخیص و اجرای مثلاً کیفیات آوازی یا دراماتیک و یا سایر کیفیات موزیکال را کسب کرده، چه ‏بسا در این زمینه مستغنی از آموزش‏‌های مستقیم شود.

در تنظیم‏‌های انجام ‏شده روی ملودیِ هر درس، ضمن آن‌که این ملودی گاه با سازهای مختلف شنیده می‏شود، واریاسیون‏‌هایی نیز روی آن انجام می‌‏گیرد و یا به شکل گسترش تماتیک پیش رفته و هیجان موسیقی را افزایش می‌‏دهد.»

شایسته است با دانلود قانونی و خرید از سایت‌های معتبر حقوق مادی و معنوی عوامل تهیه و تولید را رعایت کرده و با این کار از انتشار این آلبوم و سایر آثار موسیقایی حمایت کنیم.

سایر آلبوم‌های موسیقی را از این لینک دانلود کنید

پایان پیام

خرید از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

کد خبر : 246220 ساعت خبر : 7:15 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=246220
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات