کتاب صوتی شاپرک خانوم اثر بیژن مفید را دانلود کنید

کتاب صوتی شاپرک خانوم اثر بیژن مفید را دانلود کنید

شاپرک خانم یکی از آثار بیژن مفید است که شنیدن آن برای بچه‌ها و بزرگترها خالی از لطف نیست.

کتاب صوتی شاپرک خانوم

این اثر را دانلود کنید

به گزارش گلونی در خلاصه داستان آمده است: «شاپرک خانوم برای فرار از چنگ سیاهی که بهش حمله کرده بود خودشو به درون یک انباری می‌اندازه و به محض ورود به انباری به دام یک عنکبوت می‌افته. عنکبوت ولی با دیدن زیبایی شاپرک خانون اون رو آزاد می‌کنه و قرار می‌شه که شاپرک خانوم برای اینکه عنکبوت از گشنگی نمیره بره و چند تا از حشره‌هایی که در انباری زندگی می‌کردن گول بزنه و برای عنکبوت به درون تارهاش ببره…»

شایسته است با دانلود قانونی و خرید از سایت‌های معتبر حقوق مادی و معنوی عوامل تهیه و تولید را رعایت کرده و با این کار از انتشار این اثر و سایر کتاب‌های صوتی حمایت کنیم.

همچنین تولید و نشر کتاب صوتی فرصتی مناسب برای علاقه‌مندان به شعر و ادبیات است تا بتوانند در کنار امور روزمره، مباحث مورد علاقه خود را دنبال کنند.

«بیژن مفید» نمایش نامه نویس، سال ۱۳۱۴ در تهران به دنیا آمد. او برادر هنرمندان «بهمن مفید»، «هومن مفید»، «اردوان مفید» و «هنگامه مفید» است.

از او تا به حال تعداد ۹ نمایشنامه انتشار یافته و بیش از ۱۵۰ نمایشنامه رادیویی و تلویزیونی توسط او ترجمه و کارگردانی شده است.

«شهر قصه» معروف‌ترین اثر «بیژن مفید» است.

از دیگر آثار او می‌توان به «شاپرک خانوم» که اولین بار سال ۱۳۵۰ در «فرهنگسرای نیاوران» به روی صحنه رفت، «کوتی و موتی»، «اولین پرواز» (گنجشک کوچولو) اقتباسی از اثر «ماکسیم گورکی» و نمایشنامه رادیویی «خاموشی دریا» نوشته «ژان بروله» (ورکور) اشاره کرد.

این آثار به صورت کاست، ضبط شده و موجود هستند.

او سال ۱۳۶۳ در لس آنجلس درگذشت.

سایر کتاب‌های صوتی را از این لینک مشاهده کنید

پایان پیام

خرید از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

کد خبر : 247356 ساعت خبر : ۱۲:۱۵ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=247356
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات