دنیای عکاسانه مهدی سحابی در موزه هنرهای معاصر بررسی می‌شود

دنیای عکاسانه مهدی سحابی در موزه هنرهای معاصر بررسی می‌شود

چهارمین نشست تخصصی بررسی و نقد آثار نمایشگاه مروری بر آثار مهدی سحابی ۲۳ آذر ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۸:۴۵ در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گلونی به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، چهارمین نشست تخصصی نمایشگاه مروری بر آثار مهدی سحابی با عنوان «دنیای عکاسانه مهدی سحابی» ساعت ۱۶ تا ۱۸:۴۵ روز سه شنبه ۲۳ آذرماه در کتابخانه موزه هنرهای معاصر تهران به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

دبیر این نشست سهراب احمدی، نمایشگاه‌گردان بخش ادبی نمایشگاه است.

بخش نخست نشست با عنوان «زیبایی‌های امر سیاسی در عکس‌ها و دیوارنوشته‌های مهدی سحابی» با سخنرانی محمد فدایی، نقاش و پژوهشگر، دکترای «هنرهای تجسمی» دانشگاه تهران، ساعت ۱۶ تا ۱۶:۴۵ برگزار می‌شود و در بخش دوم مهرداد افسری عکاس، نمایشگاه‌گردان و پژوهشگر حوزه تصویر با عنوان «هنر چیست؟» ساعت ۱۶:۴۵ تا ۱۷:۳۰ سخنرانی می‌کند.

در بخش سوم این نشست از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۱۵ هوفر حقیقی عکاس، نمایشگاه‌گردان و نویسنده با عنوان «مهدی سحابی عکاس در قیاس با مهدی سحابی نقاش، نویسنده، مترجم و مجسمه‌ساز» سخنرانی می‌کند.

بخش پایانی این نشست پرسش و پاسخ است که ساعت ۱۸:۱۵ تا ۱۸:۴۵ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این نشست در کتابخانه موزه هنرهای معاصر تهران حضور یابند یا به صورت آنلاین نشست را در زوم به این نشانی تماشا کنند.

نمایشگاه مروری بر آثار مهدی سحابی از ۱۱ آبان ماه در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شده است و تا ۲۸ آذرماه ادامه دارد.

پایان پیام

خرید کتاب از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

کد خبر : 257284 ساعت خبر : 4:02 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=257284
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات