گلونی

اهمیت جوراب کوهنوردی و راهنمای خرید آن

اهمیت جوراب کوهنوردی و راهنمای خرید آن

اهمیت جوراب کوهنوردی و راهنمای خرید آن

اهمیت جوراب کوهنوردی و راهنمای خرید آن

به گزارش گلونی شاید در مرحله اول، انتخاب جوراب برای کوهنوردی، امری مهم به حساب نیاید اما همانطور که کفش کوهنوردی اهمیت دارد، جوراب کوهنوردی نیز برای رفتن به طبیعت مهم است.

چرا که در صورت نداشتن جوراب کوهنوردی، فشار زیادی به پا وارد شده و باعث آسیب رسیدن به گردشگر می‌شود.

این جوراب‌ها در سطح حرفه‌ای در اندازه‌های مختلفی ارائه می‌شوند که برای رفتن به طبیعت می‌توانید از نوع معمولی آن استفاده کنید.

برای راحت‌تر بودن، هنگام کوهنوردی می‌توانید قبل از رفتن به کوه، کفش و جوراب کوهنوردی را با هم بپوشید و در سطح شهر قدم بزنید تا کمی به آن عادت کنید.

برای اطلاعات بیشتر ویدئوی خبر را با توضیحات روح‌الله احمدی مشاهده کنید.

نماشای گلونی را دنبال کنید

«هم‌کوله» گروهی به سرپرستی روح‌الله احمدی است؛ گروهی که نفراتش با هم کوهنوردی و کوله‌گردی می‌کنند و به بکرترین نقاط طبیعت ایران سفر می‌کنند.

تمرکز اصلی آن‌ها برگزاری برنامه‌های بک‌پکینگ چند روزه است و سفرنامه‌های تصویری‌شان را، که شامل عکس‌ها و فیلم‌های تماشایی بسیاری است، در صفحه اینستاگرام هم‌کوله و سایت ایران‌بک‌پکینگ منتشر می‌کنند.

پس می‌توانید هم‌کوله مجازی آن‌ها باشید و با آن‌ها کوهنوردی و کوله‌گردی کنید.

یکی از اهداف هم‌کوله، انتشار کامل‌ترین گزارش‌های برنامه و دقیق‌ترین اطلاعات مربوط به برنامه‌های بک‌پکینگ است تا کوهنوردان و طبیعت‌گردان دیگر نیز بتوانند با استفاده از این اطلاعات، در مسیری که هم‌کوله‌ها طی کرده‌اند قدم بگذارند و با آرامش و امنیت بیشتری طبیعت‌گردی کنند.

فایل جی‌پی‌اس مسیرها و جزئیات مختلفی که از هر مسیر در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد، بخشی از اطلاعاتی است که قرار است در سایت ایران‌بک‌پکینگ قابل مشاهده و دانلود باشد.

تولید ویدیوهای آموزشی درباره اصول، مهارت‌ها، تکنیک‌ها و تجهیزات کوهنوردی و طبیعت‌گردی، بخش دیگری از فعالیت‌های هم‌کوله است که این ویدیوها علاوه بر صفحه اینستاگرام هم‌کوله و سایت ایران‌بک‌پکینگ، در صفحه آپارات هم‌کوله نیز منتشر خواهند شد.

هم‌کوله را در آپارات، اینستاگرام و سایت ایران‌بک‌پکینگ دنبال کنید؛ به‌زودی ویدیوها و مطالب بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

کفش کوهنوردی چی بخریم؟ راهنمای کامل خرید

پایان پیام

خرید زیتون از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

خروج از نسخه موبایل