مرتضی چایچی؛ نقش مدیریت شهری در حمل و نقل

مرتضی چایچی؛ نقش مدیریت شهری در حمل و نقل

به گزارش گلونی در سومین بخش از سلسله وبینارهای تخصصی حمل و نقل پاک که به مناسبت ششمین سالگرد تولد کمپین مردمی «سه‌شنبه‌های بدون خودرو» برگزار شد، اهمیت و جایگاه حمل و نقل همگانی در سفرهای درون شهری تشریح گردید.

در این وبینار میهمانان از سه بعد مختلف به تنوع سیستم‌های حمل و نقل انبوه‌بر، نقش مدیریت شهری و همچنین دیدگاه اجتماعی موضوع پرداختند.

در بخش دوم وبینار آقای مهندس چایچی مطلق از نگاه مدیریت شهری و نقش کلیدی آن در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل همگانی مطالبی را بیان نمودند.

موانع مدیریت شهری در توسعه این سیستم‌های کارآمد در شهرهای ایران قسمت‌های دیگری از بیانات میهمان دوم برنامه بود.

مرتضی چایچی؛ نقش مدیریت شهری در حمل و نقل

در ادامه شما را به شنیدن مشروح صحبت‌های ارزشمند میهمانان دعوت می‌کنیم:

 نماشای گلونی را دنبال کنید

در بخش اول جناب آقای دکتر تقی‌زاده ضمن معرفی شیوه‌های رایج در این حوزه، مشخصات و ویژگی‌های این سیستم‌ها را از منظر علمی و مهندسی برنامه‌ریزی حمل و نقل برای حاضرین در وبینار، تشریح نمودند.

در بخش سوم وبینار مهندس مرادی از زاویه دیگری به لزوم توسعه با کیفیت حمل و نقل همگانی پرداختند.

ایشان با شیوه سوال و جواب یک مدیر شهری مسؤول که خود را در میان کابران این سیستم قرار داده بود، چالش‌های مردم را در مواجهه با معضلات، مشکلات و کمبودهای سیستم اتوبوس و مترو، به نقد و بررسی گذاشتند و بسیار هوشمندانه به نگاه کابران واقعی این سیستم‌ها اشاره نمودند.

ارائه‌دهندگان بر اهمیت نقش دوچرخه در تغییر وضعیت خودرو‌محوری در شهرهای ایران به سمت انسان‌محوری تأکید کردند و از زوایای مختلف به طرح موضوع پرداختند.

در کنار این مباحث، سخنرانان به برخی از مهم‌ترین پرسش‌های مخاطبان وبینار پاسخ دادند و در مورد برخی موارد مطرح شده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

قسمت‌های دیگر این وبینار را از این لینک ببینید

سایر وبینارهای گلونی را از این لینک ببینید

پایان پیام

خرید محصولات عشایری از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

کد خبر : 258720 ساعت خبر : 12:07 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=258720
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات