پوران درخشنده: آثار شگفت انگیز کارگردانان فیلم اولی در جشنواره

پوران درخشنده: آثار شگفت انگیز کارگردانان فیلم اولی در جشنواره

به گزارش گلونی پوران درخشنده در گفت‌وگو با میزان پیرامون انتخاب آثار جشنواره فیلم فجر گفت: «در ابتدا امیدوارم که جشنواره فیلم فجر در دوره چهلم خود به خوبی برگزار شده و مخاطبان از اکران فیلم‌ها استقبال کنند زیرا این جشنواره مهمترین رویداد سینمایی کشور و همیشه باید با شکوه برگزار شود».

وی در همین راستا ادامه داد: «جشنواره فیلم فجر در دوره چهلم محلی برای تلاقی و تلفیق استعدادهای جوان، بزرگان و نامداران سینمای کشور است، همانطور که شاهد هستیم در جشنواره امسال اسامی دیده می‌شود که کار اولشان است و همچنین کارگردانان با سابقه نیز در کنار این جوانان به رقابت می‌پردازند».

عضو هیات انتخاب چهلمین جشنواره فیلم فجر درباره حضور برخی نام‌های تازه در فهرست نهایی جشنواره اظهار کرد: «امسال در میان کارگردانان کار اولی آثار شگفتی ساز و شاخصی مشاهده شد، به نظر من که فیلم‌های این کارگردانان کار اولی بسیار خوب بود، امیدوارم مخاطبان و تماشاگران سینما هم در زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر با این آثار ارتباط خوبی برقرار کنند».

پوران درخشنده: آثار شگفت انگیز کارگردانان فیلم اولی

وی درباره تایید هیات انتخاب نسبت به آثار حاضر در جشنواره فیلم فجر افزود: «طبیعتا تمامی آثاری که راهی جشنواره فیلم فجر شدند مورد تایید هیات انتخاب هستند و نتیجه این آثار از دل همین هیات برآمده است، منتها فیلم‌های دیگری هم بودند که از نظر ما دارای استانداردهای لازم برای حضور در جشنواره فیلم فجر بودند، منتها این فیلم‌ها مشکل پروانه نمایش داشتند و هنوز پروانه آنها صادر نشده بود، به همین خاطر این آثار از فهرست نهایی جشنواره فیلم فجر کنار گذاشته شدند».

وی با اشاره به وجود لیست ذخیره برای حضور در جشنواره فیلم فجر ادامه داد: «امیدوارم تمامی فیلم‌های پذیرفته شده نسخه نهایی خود را تا تاریخ مقرر به جشنواره برسانند اما در غیر این صورت ما لیست ذخیره‌ای را به جشنواره فیلم فجر داده‌ایم تا بتوانند از این فهرست جهت جایگزینی احتمالی استفاده کنند».

کارگردان فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» درباره ساخت فیلم جدید خود اظهار کرد: «منتظرم تا جشنواره فیلم فجر به انتها برسد، پس از شور و هیجان جشنواره و در اسفند ماه سال جاری قطعا فیلم سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» را کلید خواهم زد، فعلا منتظرم تا جشنواره به پایان برسد تا در آرامش فیلمم را بسازم».

درخشنده در همین رابطه خاطر نشان کرد: «قرار بود فیلم دیگری درباره کرونا بسازم اما فعلا برنامه‌ای برای ساخت آن ندارم، فیلمنامه «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» به پایان رسیده و به زودی مراحل انتخاب بازیگر نیز نهایی خواهد شد».

اسامی فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد

پایان پیام

خرید کتاب از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

کد خبر : 259869 ساعت خبر : 10:38 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=259869
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات