گلونی

کفش کوهنوردی چی بخریم؟ راهنمای کامل خرید

کفش کوهنوردی چی بخریم؟ راهنمای کامل خرید

کفش کوهنوردی چی بخریم؟ راهنمای کامل خرید

کفش کوهنوردی چی بخریم؟ راهنمای کامل خرید

به گزارش گلونی کفش از مهم‌ترین تجهیزات لازم برای کوهنوردی است.

قطعا با هرکفشی نمی‌شود کوهنوردی کرد. کفش مناسب کوهنوردی باید حس امنیت و راحتی را به پاهایتان بدهد.

باید بدانیم کفش کوهنوردی با کفش طبیعت گردی متفاوت است و حتی کفش کوهنوردی که در یک روز آفتابی استفاده می‌شود با کفش کوهنوردی که در یک روز برفی از آن استفاده می‌کنیم متفاوت است.

کفش کوهنوردی چی بخریم؟

برای اطلاعات بیشتر ویدئوی خبر را با توضیحات روح‌الله احمدی مشاهده کنید.

نماشای گلونی را دنبال کنید

«هم‌کوله» گروهی به سرپرستی روح‌الله احمدی است؛ گروهی که نفراتش با هم کوهنوردی و کوله‌گردی می‌کنند و به بکرترین نقاط طبیعت ایران سفر می‌کنند.

تمرکز اصلی آن‌ها برگزاری برنامه‌های بک‌پکینگ چند روزه است و سفرنامه‌های تصویری‌شان را، که شامل عکس‌ها و فیلم‌های تماشایی بسیاری است، در صفحه اینستاگرام هم‌کوله و سایت ایران‌بک‌پکینگ منتشر می‌کنند.

پس می‌توانید هم‌کوله مجازی آن‌ها باشید و با آن‌ها کوهنوردی و کوله‌گردی کنید.

یکی از اهداف هم‌کوله، انتشار کامل‌ترین گزارش‌های برنامه و دقیق‌ترین اطلاعات مربوط به برنامه‌های بک‌پکینگ است تا کوهنوردان و طبیعت‌گردان دیگر نیز بتوانند با استفاده از این اطلاعات، در مسیری که هم‌کوله‌ها طی کرده‌اند قدم بگذارند و با آرامش و امنیت بیشتری طبیعت‌گردی کنند.

فایل جی‌پی‌اس مسیرها و جزئیات مختلفی که از هر مسیر در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد، بخشی از اطلاعاتی است که قرار است در سایت ایران‌بک‌پکینگ قابل مشاهده و دانلود باشد.

تولید ویدیوهای آموزشی درباره اصول، مهارت‌ها، تکنیک‌ها و تجهیزات کوهنوردی و طبیعت‌گردی، بخش دیگری از فعالیت‌های هم‌کوله است که این ویدیوها علاوه بر صفحه اینستاگرام هم‌کوله و سایت ایران‌بک‌پکینگ، در صفحه آپارات هم‌کوله نیز منتشر خواهند شد.

هم‌کوله را در آپارات، اینستاگرام و سایت ایران‌بک‌پکینگ دنبال کنید؛ به‌زودی ویدیوها و مطالب بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با لوازم کوهنوردی بیشتر آشنا شوید

پایان پیام

خرید محصولات عشایری از سایت‌های معتبر با کد تخفیف گلونی
کلیک کنید

خروج از نسخه موبایل