جلسه انتخاب چهره مردمی فرمول یک برگزار شد

جلسه انتخاب چهره مردمی فرمول یک برگزار شد

هیئت انتخابی متشکل از چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش و جامعه برای انتخاب چهرههای مردمی برنامه «فرمول یک» گرد هم آمدند. 

به گزارش گلونی نخستین دوره طرح انتخاب چهره مردمی به همت برنامه «فرمول یک» با اجرا و تهیه کنندگی سیدعلی ضیا سال ۱۳۹۷ برگزار شد و پس از انتخاب ۱۱ تن از بین ۴۰ نفر اولیه توسط هیئت انتخاب، رای گیری از مردم آغاز شد و در نهایت این نرگس کلباسی بود که به عنوان چهره مردمی سال ۹۷ انتخاب شد. 

شیوع ویروس کرونا مانع از آن شد که در دو سال بعد از این، طرح چهره مردمی به سرانجام برسد و حال امسال دوباره شرایطی فراهم شده تا رسانه ملی آیینه‌ای برای مردم عادی جامعه باشد. 

در بین هیئت انتخاب امسال «فرمول یک» چهره‌هایی چون گلاره عباسی بازیگر، محمود انوشه روان‌شناس و سخنران، بهروز شعیبی بازیگر و کارگردان، محمد دادکان مدیر ورزشی سابق و استاد دانشگاه، گلاره ناظمی داور فوتسال بانوان و آقایان، رضا پورحسین از مدیران سابق رسانه ملی و استاد دانشگاه، شهره پیرانی همسر شهید داریوش رضایی‌نژاد، محمدرضا شفیعی تهیه کننده سینما و تلویزیون و علیرضا قزوه شاعر و رئیس دفتر شعر، موسیقی و سرود رسانه ملی حضور دارند.

برای دیدن تصاویر در سایز اصلی کلیک کنید

 

اخیرا جلسه انتخاب ۱۰ نفر از بین ۴۰ چهره برگزیده امسال با حضور این هیئت انتخاب، علی ضیا و فضل الله شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.

۹ داور سرشناس پس از آشنایی با ۴۰ چهره، منتخبین خود را معرفی کرده و توضیحاتی درباره دلایل انتخاب خود ارائه کردند.

در این نشست که در شب تولد شهید رضایی نژاد برپا شده بود، همچنین به یاد این دانشمند هسته‌ای کیک تولد او توسط همسرش بریده شد. 

به زودی با نهایی شدن فهرست ۱۰ نفره چهره‌های مردمی معرفی این چهره‌ها آغاز خواهد شد.

پایان پیام

ایرانی‌ها چه دغدغه‌هایی دارند؟
اینجا را ببینید

کد خبر : 263123 ساعت خبر : 3:16 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=263123
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات