گلونی

زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت

زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت

زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت

زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت

زهره فکور صبور، بازیگر سینما و تلویزیون، در سن ۴۳ سالگی و به صورت ناگهانی درگذشت.

به گزارش گلونی به نقل از ایسنا، هنوز علت دقیق مرگ این بازیگر مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملاً آگاه این بازیگر ساعت هشت شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده‌اند.

روابط عمومی معاونت سیما هم با تایید خبر درگذشت این بازیگر، فقدان زهره فکور صبور را به خانواده وی و جامعه هنری تسلیت گفته است.

برخی بازیگران هم با انتشار پست‌های جداگانه، از دست دادن دوست و همکار خود را اعلام و تاثرشان را از این اتفاق ابراز کرده اند.

فکور صبور در سریال‌هایی چون «دلنوازان»، «مسافری از هند»، «روزگار جوانی»، «دردسرهای عظیم»، «دنگ‌وفنگ» و … ایفای نقش کرده بود.

او این روزها مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی «بی‌همگان» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی مهران مهام بود.

گفتنی است بازیگری رسمی زهره فکور صبور از سال 1377 با ایفای نقش در سریال «روزگار جوانی» آغاز و موجب شهرتش شد، اما نخستین تجربه بازیگری او با ایفای نقش گل در تئاتر کودکی زیر نظر یکی از دوستانش بود.

بازی در نقش‌های بلند در سریال‌های کارآگاهان و دلنوازان شهرت بیشتری را برای او رقم زد و بعد در چند فیلم سینمایی نقش‌های اول و اصلی را بازی کرد و بعد از آن با بازی در یکی از نقش‌های محوری سریال «دردسرهای عظیم» برزو نیک‌نژاد دوباره به تلویزیون بازگشت.

او همچنین در مجموعه ویژه عید نوروز شبکه 2 به سریال «کامیون» پیوست.

پایان پیام

ایرانی‌ها چه دغدغه‌هایی دارند؟
اینجا را ببینید

خروج از نسخه موبایل