نمایش خماری از ۱۴ فروردین ماه روی صحنه خواهد رفت

نمایش خماری از ۱۴ فروردین ماه روی صحنه خواهد رفت

نمایش «خماری» به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی از روز چهاردهم فروردین ماه سال ۱۴۰۱ در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش گلونی به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «خماری» عنوان یکی از تازه‌ترین نمایش‌های تئاتر شهر است که از روز چهاردهم فروردین ماه سال ۱۴۰۱ به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی در تالار قشقایی این مجموعه میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

امین بهروزی نویسنده و کارگردان تئاتر درباره این اثر نمایشی گفته است: «کلیت متن درباره این مفهوم است که اصلاً پدیده خماری چیست و در عملکرد هر فرد چه تأثیری می‌گذارد؟

به شکلی که فردی که به هر صورت دچار پدیده خماری شده است برای مبارزه با آن می‌تواند دست به هر کاری بزند و این پدیده می‌تواند ربطی هم به مواد مخدر نداشته باشد.

این نمایشنامه به لحاظ ساختاری متفاوت و در عین حال ساده است که  دربرگیرنده ترکیب‌های صدایی و تصویری مختلفی است.

«خماری» از لحاظ فضاسازی شباهت‌هایی به نمایش‌های قبلی ام دارد اما از نظر شیوه اجرایی تجربه جدیدی است.

داستان نمایش هم در یک بستر رئالیستی اتفاق می‌افتد اما در بخش‌هایی از مرزهای واقعیت عبور می‌کند و وارد فضایی غیرواقعی و خیالی می‌شود».

سهیلا گلستانی، محسن حسن زاده،پردیس شیروانی،خالق استواری، ایمان دبیری گروه بازیگران این اثر نمایشی را تشکیل می‌دهند.

نیلوفرعباسی و مهدی عباسی دستیاران کارگردان و برنامه‌ریزی، مریم اردکانی چپمن مشاور روانشناسی، ایده‌پردازی و متن، کامیاب امین عشایری طراح صحنه، سهیلا گلستانی طراح لباس، علی شیرخدایی طراح ویدئو، بهروز سیفی طراح صدا و موسیقی، امیر صداقتی طراح گرافیک، مونا مقدم عکاسی و ساخت تیزر، میثم صفری طراح نور، بهاره اسدی طراح گریم، مریم زمانی و یاسمین شعبانی مدیران صحنه، ریحانه ضرابی اجرای لباس، وهاب یحیی‌زاده دستیار طراح صحنه، سعید فغانی، محسن سمیعی، ابوذر فغانی دکور گروه اجرایی نمایش «خماری» را تشکیل می‌دهند.

این اثر نمایشی از روز چهاردهم فروردین ماه سال ۱۴۰۱ با مدت زمان ۷۵ دقیقه و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان در تالار قشقایی مجموعه تئاتر اجرای خود را آغاز خواهد کرد.

نمایش هملت پشتکوهی فروردین و اردیبهشت به روی صحنه خواهد رفت

پایان پیام

ایرانی‌ها چه دغدغه‌هایی دارند؟
اینجا را ببینید

کد خبر : 264540 ساعت خبر : 12:17 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=264540
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات