بیشترین ماموریت امداد و نجات در خوزستان، مازندران و اصفهان

بیشترین ماموریت امداد و نجات در خوزستان، مازندران و اصفهان

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر، بیشترین ماموریت امداد و نجات در استان‌ها را مربوط به استان خوزستان با ۱۹۱ مورد، مازندران ۱۷۲ مورد و اصفهان با ۱۶۳ مورد اعلام کرد.

به گزارش گلونی به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، مهدی ولی‌پور روز سه‌شنبه ۹ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ گفت: «گزارش طرح ملی امداد و نجات نوروز ۱۴۰۱ از روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰ تا روز دوشنبه ۸ فروردین‌ماه، کل عملیات امداد و نجات به ۲۰۵۱ مورد در سطح کشور رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۱درصد رشد داشت.»

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر میزان حوادث ترافیکی طی هفت روز گذشته را ۱۰۹۰ مورد اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۴۰درصدی داشته است.

به گفته ولی‌پور، حوادث کوهستانی ۹۷ مورد بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲درصد کاهش داشت. همچنین طی این مدت ۱۴۷ مورد حوادث جوی گزارش شده است.

او با اشاره به افزایش ۶۹درصدی با ثبت ۲۷ مورد حوادث ساحلی، افزود: «تا روز گذشته ۱۹هزار و ۷۰۰ نفر تحت پوشش امدادرسانی قرار گرفته و ۱۳۷۰ نفر پس از نجات به مناطق امن منتقل شدند. طی این مدت ۹۶۱ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند و برای ۴۹۲۶ نفر خدمات سرپایی انجام شد.»

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با بیان اینکه برای ۲۸۸۲ نفر اسکان اضطراری در نظر گرفته شده، گفت: «عملیات نجات فنی ۲۰۰ مورد و مصدومان رهاسازی شده در سوانح ترافیکی ۲۵۳ نفر ثبت شد.»

آرامگاه حافظ پیشتاز در استقبال از مسافران نوروزی

حضور ۳۰ صنعتگر در نمايشگاه نوروزی قلعه فلک الافلاک

افتتاح نوروزگاه در محوطه تاریخی قلعه فلک الافلاک لرستان

پایان پیام

ایرانی‌ها چه دغدغه‌هایی دارند؟
اینجا را ببینید

کد خبر : 265178 ساعت خبر : 9:00 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=265178
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات