توضیح مدیرکل مطبوعات درباره اینترنت خبرنگاران

توضیح مدیرکل مطبوعات درباره اینترنت خبرنگاران

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی از ارسال فهرست اسامی خبرنگاران به وزارت ارتباطات، برای فعال شدن اینترنت خبرنگاران خبر داد.

به گزارش گلونی اعلام خبری از سوی وزیر ارتباطات مبنی بر فعال شدن بسته ۲۰۰ گیگی برای خبرنگاران، پرسش‌هایی در این زمینه در جامعه خبری پدید آورد که ایمان شمسایی، مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، در تماس خبرنگار ایسنا، درباره جزئیات این خبر توضیح داد: «درباره‌ی فهرست اسامی خبرنگاران که وزیر ارتباطات مطرح کردند، باید مورد تایید معاونت مطبوعاتی یا صداوسیما باشد تا ما اینترنت بدهیم، باید بگویم این فهرست روز گذشته فرستاده شده است.»

شمسایی درباره‌ی اینکه این بسته اینترنتی شامل چه کسانی می‌شود؟ توضیح داد: «اسامی کلیه اعضای رسانه اعم از خبرنگاران، فعالان رسانه و حتی مدیران مسئول که عضو سامانه بودند را ارسال کرده‌ایم. حتی پس از اطلاعیه قبلی ما، بسیاری از خبرنگاران در سامانه ثبت‌نام کرده بودند و حتی در نوبت تایید بودند، اما ما شماره آنها را هم فرستادیم که تا این تاریخ اتفاقی نیفتد و کسی از قلم نیفتد.»

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی تاکید کرد: «فهرست خبرنگاران خدمت دوستان وزارت ارتباطات فرستاده شده و قرار است، از طریق سامانه‌ای که امروز اعلام شده و فهرستی که ما فرستاده‌ایم، تطبیق دهند.

اگر هم در این بین اشکالات و اختلالاتی هم بود و کسی از قلم افتاده بود، با دوستان وزارت ارتباطات مذاکره‌ای کرده‌ایم تا مشکلات در بازه زمانی نزدیک برطرف شود.»

این در حالی است که امروز وزیر ارتباطات اعلام کرده بود: «بسته ۲۰۰ گیگ بایت اینترنت رایگان برای خبرنگاران فعال می‌شود.»

پایان پیام

ایرانی‌ها چه دغدغه‌هایی دارند؟
اینجا را ببینید

کد خبر : 272619 ساعت خبر : 4:10 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=272619
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات