درخواست احداث گاردریل و نصب روشنایی محور دلیجان به محلات

درخواست احداث گاردریل و نصب روشنایی محور دلیجان به محلات

به گزارش گلونی کارزاری تحت عنوان «درخواست احداث گاردریل و نصب روشنایی محور دلیجان به محلات» در سایت کارزار در حال برگزاری است.

در متن این کارزار که خطاب به وزیر راه و شهرسازی، استاندار استان مرکزی و مدیرکل اداره راه استان مرکزی نوشته شده، آمده است:

«با توجه به اینکه محور دلیجان به محلات در استان مرکزی، در سال‌های اخیر عامل کشته شدن بسیاری از همشهریان عزیز دلیجانی و محلاتی شده است. لذا امضاکنندگان این کارزار تقاضا دارند این مسیر که حدود ۸ کیلومتر است، با نصب گاردریل و روشنایی ایمن شده و از بروز خطرات در آن پیشگیری شود.»

برای امضای این کارزار به این لینک مراجعه کنید

گفتنی است ایمنی و امنیت از ویژگی‌های کاربردی راه‌ها و جاده‌ها محسوب می‌شود. چرا که این مسیرها علاوه بر ایجاد پل ارتباطی، هنگام وقوع زلزله و حوادث طبیعی نقشی کلیدی ایفا می‌کنند و باید به صورت تخصصی به آنها رسیدگی شود. 

شهرها و استان‌های بسیاری هستند که از امکانات اولیه و استاندارد راه‌ها بی‌بهره مانده‌اند و در مورد بسیاری دیگر، زمان زیادی از تجهیز کردن آنها می‌گذرد.

گاردْریل به حفاظ‌های کنار جاده‌ای و میان جاده‌ای می‌گویند که از خارج شدن وسائل نقلیه و سقوط در پرتگاه و از بروز حوادث جاده‌ای و خسارت و تلفات جلوگیری می‌کند.

کاربرد دیگر گاردریل جداکردن ترافیک جهت‌های مختلف یک بزرگراه است.

همچنین بخوانید:

درخواست احداث سالن ورزشی در روستای انجیله استان قم

درخواست آسفالت کردن جاده روستای ترند در استان سیستان و بلوچستان

برای مشاهده سایر کارزارها و حمایت از آنها روی این لینک کلیک کنید.

پایان پیام

ایرانی‌ها چه دغدغه‌هایی دارند؟
اینجا را ببینید

کد خبر : 274529 ساعت خبر : 10:41 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=274529
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات