نمایش احتمال تحقق آرزوی محال به روی صحنه می‌رود

نمایش احتمال تحقق آرزوی محال به روی صحنه می‌رود

سجاد داغستانی، کارگردان جوان تئاتر، از ۱۵ شهریور تا ۱ مهر نمایش جدید خود با عنوان «احتمال تحقق آرزوی محال» را به روی صحنه می‌برد.

به گزارش گلونی در این نمایش تبسم ‌ارجمند، فائزه ‌حمیدی، شهاب ‌حیدری، امیرحسین رضا زاده، پریسا ‌روزبهانی، محمد ‌شعبانپور، نرگس ‌عبدالهی، ابراهیم ‌شیشه ‌بران، مریم ‌کبریایی، آریا ‌گازر، سارینا ‌لواسانی، مهرداد ‌مقیسه، پندار پیران و سجاد ‌داغستانی بازی می‌کنند.

در خلاصه نمایش احتمال تحقق آرزوی محال آمده است: «آه… ای ابرهای تیره، باران ببارید بر این شهر سوخته… این چه خلاصه داستانیه آخه؟»

برای خرید بلیت این نمایش کلیک کنید

طبق اطلاعات ایسنا سجاد داغستانی که سال گذشته نمایش «پس از برخورد جسم سخت به سر» را در تماشاخانه انتظامی به صحنه برده و با استقبال مخاطبان نیز مواجه شده بود، درباره اجرای جدید خود گفت: «در بخش‌هایی از این اجرا ردپایی از اجراهای گذشته من را نیز مشاهده می‌کنیم اما، در نهایت وقتی با تمام اثر مواجه می‌شویم، متوجه تفاوت بسیار این اجرا با کارهای قبلی من و حتی اجراهای مرسوم تئاتر که این روزها به روی صحنه رفته‌اند، خواهیم شد.

در واقع این اثر که در طول یک پروسه بلند مدت، نگارش و خلق شده است، برای ما یک مواجهه با خود در جهان معاصر هنر نمایش است. البته خلق این ارائه و معاصر بودن آن، بر روی صحنه نیز ادامه خواهد داشت و مخاطب نیز به شکل کامل با این روند در طول اجرا همراه خواهد بود.»

همچنین بخوانید:

نمایش بانوی محبوب من؛ راهی برای گریز از اندوه

نمایش اول شخص مفرد روایت تنهایی انسان است

پایان پیام

ایرانی‌ها چه دغدغه‌هایی دارند؟
اینجا را ببینید

کد خبر : 273697 ساعت خبر : 11:39 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=273697
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات