گلونی

دانلود فیلم 2022

دانلود فیلم 2022

دانلود فیلم 2022

انتخاب یک فیلم مناسب این روزها به یکی از مشکلات اساسی برای پر کردن اوقات فراغت تبدیل شده است، چرا که تماشا فیلم اولین گزینه ای است که برای وقت های خالی انتخاب می‌کنید، این مشکلات به علت متفاوت بودن سلیقه‌هاست، چرا که از دید افراد بهترین فیلم شامل ویژگی‌هایست که آن ویژگی‌ها فقط از دید خودشان برترین ویژگی‌ها هستند برای مثال شخصی فیلمی را برتر می‌داند که فروش بالایی داشته باشد و شخصی فیلمی را برتر می‌داند که بازیگران مطرح دنیا در آن ایفای نقش کرده باشد، اما می‌توان به این نتیجه رسید که امتیازات و همچنین نظرات کاربرانی که آن فیلم را دیده باشند می‌تواند بر روی انتخاب آن فیلم و سریال برای تماشا تاثیر بسیار بالایی داشته باشد؛ به همین علت دانلود فیلم 2022 یکی از گزینه‌های مردمان کشور ایران است، به همین علت در ادامه این مطلب به معرفی چند فیلم جدید می‌پردازیم.

فیلم ماشین جهنمی The Infernal Machine 2022

فیلم ماشین جهنمی که در سال 2022 توسط کشورهای پرتغال، انگلستان و آمریکا و به زبان انگلیسی تولید شده در تاریخ بیست و سوم سپتامبر 2022 برای اولین بار به نمایش درآمد. تهیه کنندگی هم توسط مووی باکس استودیو انجام شده و بازیگران هم گای پیرس، آلیس ایو، الکس پتیفر، جرمی دیویس، آیریس کایات، ریچل دی فونتس، آنا لوپس هستند.

خلاصه داستان: فیلم ماشین جهنمی 2022 داستان درباره نویسنده ای است به نام بروس کاگبرن که به خاطر فروش بالای کتابش مشهور است، او به دلیل نامه‌های مرموز یکی از طرفدارنش، برای اینکه بفهمد چه کسی پست این ماجراست، از مخفیگاهش بیرون می آید و …

داستان جفری دامر Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story 2022

داستان جفری دامر که محصول سال 2022 میلادی کشور آمریکا است طی یک فصل 10 قسمتی از شبکه محبوب و پرمخاطب نتفلیکس در تاریخ بیست و یکم سپتامبر 2022 نمایش داده شد. این مجموعه توسط رایان مورفی و ایان برنان ساخته شده و قرار است این قتل های سریالی را از دید هفده قربانی آن نشان دهد. در وبسایت تحلیلی روتن توميتوز، نمره 50 را گرفته که امتیازی متوسط بوده و منتقدان خیلی از داستان و بازیگران رضایت ندارند و می گویند میتوانست خیلی بهتر وقایع را به تصویر بکشد.

خلاصه داستان: سریال هیولا: داستان جفری دامر 2022 داستان درباره مردی است که در طول بیش از 10 سال توانست بدون اینکه بازداشت شود یا مشکلی برایش پیش بیاید، 17 مرد را به قتل برساند و … دانلود فیلم  داستان جفری در کشور ایران یکی از فیلم های پرطرفدار بوده که می تواند یکی از گزینه‌های شما باشد.

فیلم گرگ های جنگ Wolves of War 2022

دانلود فیلم 2022

فیلم گرگ های جنگ که محصول سال 2022 کشور انگلستان و به زبان انگلیسی است، برای اولین بار در تاریخ دوازدهم سپتامبر 2022 نمایش داده شد.

خلاصه داستان: فیلم گرگ های جنگ 2022 درباره زمان بعد از جنگ جهانی دوم است که طی آن افسری انگلیسی به نام جک والاس باید گروهی ویژه از متفقین را برای نجات یکی دانشمند آمریکایی که در بازداشت نازی ها است را هدایت کند و …

فیلم ویکرانت رونا Vikrant Rona 2022

فیلم ویکرانت رونا که محصول سال 2022 کشور هندوستان و به زبان کانادا است و برای اولین بار در تاریخ بیست و هشتم جولای 2022 نمایش داده شد. بازیگران و هنرمندان این عنوان سودیپ، نیروپ بانداری، نیتا آشوک، ژاکلین فرناندز، میلانا ناگاراج، سیدو مولیمانی، کارتیک رائو کورداله، مادوسودان رائو هستد. محل فیلمبرداری شهر حیدرآباد هندوستان است و تصویربرداری در زمان همه گیری بیماری کووید 19 انجام شده بود.

خلاصه داستان: فیلم ویکرانت رونا 2022 درباره پلیسی است به نام ویکرانت که ماموریت پیدا می‌کند پرونده دهکده‌ای را بررسی کنید که اتفاقات خاص در آن می‌‌افتد و همه ساکنان هم مظنون هستند و هم قربانی و …

فیلم شیر مرداب Swamp Lion 2022

دانلود فیلم 2022

فیلم شیر مرداب محصول سال 2022 کشورهای آمریکا، نروژ، مجارستان، دانمارک و به زبان انگلیسی است. کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه به صورت همزمان برعهده توربن بچ بوده که داستان، هنرمندان و نوع بازی، نظر بسیاری از منتقدان را به خودش جلب کرده و از این فیلم تعریف زیادی کرده‌اند، بطوری که موفق شده سه بار جایزه از فستیوال‌‌ها مهم بین المللی دریافت کند، بازیگران این اثر مایکل ری اسکامیلا، بری بلر، جک الیوت یبارا، لوئیس بوردونادا، کارن سورس آلبیسوآ، دیوید باررا، دومینیک هافمن، مانی اسکامیلا، استفانی راسکو مایرز هستند.

خلاصه داستان: فیلم شیر مرداب 2022 درباره پدری است به نام جیم که وقتی از پس هزینه‌های درمان سرطان پسرش بر نمی‌آید، در جنوب تگزاس شروع به قاچاق مواد مخدر می‌کند و … دانلود فیلم جدید دوبله شیر مرداب نیز یکی از گزینه‌هایست که می توان با دیدن آن وقت خود را پر کنید.

آگهی در گلونی

خروج از نسخه موبایل