گلونی

تماشای تی ان تی نوروزی رایگان شد

تماشای تی ان تی نوروزی رایگان شد

تماشای تی ان تی نوروزی رایگان شد

تماشای تی ان تی نوروزی رایگان شد

در پی استقبال گسترده از ویژه‌برنامه شب عید فیلیمو با نام «تی ان تی» تماشای دو قسمت این ویژه‌برنامه‌ برای عموم مخاطبان رایگان شد.

به گزارش گلونی به نقل از روابط عمومی فیلیمو، امسال برای نخستین بار، این پلتفرم، ویژه‌برنامه‌ای برای شب تحویل سال تدارک دید که با استقبال گسترده مردم همراه شد و بخش‌های مختلفی از این ویژه‌برنامه در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد.

در پی استقبال مخاطبان، دو قسمت این ویژه‌برنامه‌ نوروزی از روز نهم فروردین به صورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت.

تماشای تی ان تی نوروزی رایگان شد

«تی ان تی» عنوان مسابقه ترکیبی جُنگ مانندی است که پخش آن از هفتم فروردین آغاز شد و بعد از تعطیلات نوروز، هر دوشنبه ساعت هشت صبح منتشر خواهد شد.

این برنامه ترکیبی شاد، در اصل یک مسابقه سرگرم‌کننده است که با نگاهی به آیتم‌های مختلف مسابقه‌های مشهور دنیا طراحی و ساخته شده است.

در این مسابقه، اتفاقات هیجان‌انگیز در هر لحظه برای شرکت کنندگان رخ می‌دهد و حامد آهنگی فضایی سرگرم کننده و بانشاطی را برای مخاطبان و شرکت کنندگان می‌سازد.

در واقع حضار این برنامه جزو شرکت کنندگانی‌ هستند که هر بار با اتفاقی جدید و جذاب مواجه می‌شوند.

چهره‌های هنری، ورزشی و‌ محبوبی چون جواد یساری، امید حاجیلی، مسعود صادقلو، علیرضا بیرانوند، عباس جمشیدی‌فر، یوسف تیموری و… بخشی از مهمانان این برنامه را تشکیل می‌دهند.

تهیه کنندگی این برنامه به عهده محمدرضا رضائیان است و کارگردانی و اجرای آن بر عهده حامد آهنگی است.

تی‌ان‌تی را از فیلیمو ببینید

حامد آهنگی با «تی ان تی» مهمان خانه های مردم می‌شود

پایان پیام

ایرانی‌ها چه دغدغه‌هایی دارند؟
اینجا را ببینید

خروج از نسخه موبایل