گلونی

اجرای تئاتر کمدی «بی صورت فلکی» آغاز شد‎‎

اجرای تئاتر کمدی «بی صورت فلکی» آغاز شد‎‎

اجرای تئاتر کمدی «بی صورت فلکی» آغاز شد‎‎

اجرای تئاتر کمدی «بی صورت فلکی» آغاز شد‎‎

تئاتر «بی صورت فلکی» به کارگردانی مریم باقری شامگاه روز دوشنبه هشتم خردادماه با حضور تعدادی از هنرمندان صاحب نام عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون اجرای خود را در تالار چهارسو تئاتر شهر آغاز کرد.

به گزارش گلونی به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، نمایش کمدی «بی صورت فلکی» به کارگردانی مریم باقری شامگاه روز دوشنبه هشتم خرداد ماه با حضور رضا بابک (بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما وتلویزیون)، اکرم محمدی (بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما)، ناهید مسلمی (بازیگر تئاتر و سینما)، ناصرآویژه (بازیگر وکارگردان تئاتر)، امیرمشهدی عباس (کارگردان تئاتر)، مسعود رحیم پور (بازیگرتئاتر) و سید محمد جواد طاهری (رئیس مجموعه تئاتر شهر) اجرای خود را در حضور قابل توجه تماشاگران آغاز کرد.

رضا بابک پیش ازآغاز اجرای نمایش ضمن قدردانی از دست اندرکاران گروه اجرایی نمایش «بی صورت فلکی» گفت: «بسیار خوشحالم که در اولین اجرای این نمایش شاهد حضور پرشور شما مخاطبان فهیم و شریف تئاتر در تالار چهارسو مجموعه تئاترشهر هستم. این نشان دهنده قدرت و تاثیر هنرتئاتر به عنوان یک ابزار قدرتمند فرهنگی است که می‌تواند چنین تماشاگران گرانمایه‌ای را به این مجموعه بکشاند.»

وی افزود: «همه ما می‌دانیم تئاتر، هنری قدرتمند و تاثیرگذار است که همه کشورهای پیشرفته از این هنر بهترین استفاده را می‌کنند.

ما همه باید به این نکته واقف باشیم که تماشای تئاتر یکی از مهم‌ترین ملزوماتی است که می‌توانیم در جامعه امروزمان از آن بهره‌مند باشیم و این باعث خوشحالی است که اکنون شاهد به صحنه رفتن نمایشی هستم که یک گروه جوان ترکیب اصلی را تشکیل می‌دهند و امشب می‌توانم شاهد هنرنمایی آنها روی صحنه باشم.

شرایطی که همه می‌دانیم به صحنه بردن یک اثر نمایشی در آن با توجه به شرایط اقتصادی این روزها چقدر سخت و دشوار است.»

اکرم محمدی نیز با تشکر از گروه اجرایی نمایش «بی صورت فلکی» بیان کرد: «به اعتقاد من همه شما عزیزانی که به عنوان تماشاگر در تالار چهارسو حضور پیدا کردید، عضوی از خانواده شریف تئاتر این سرزمین هستید که با حضور صمیمی و پرمهرتان این چنین گرمابخش سالن‌های تئاتری هستید و من حتم دارم گروه‌های اجرایی نیز با تمام وجود برای به صحنه رفتن آثارشان تلاش فراوانی انجام می‌دهند.»

این بازیگر ادامه داد: «تئاتر بخشی از تاریخ و فرهنگ این سرزمین است. بنابراین من از همه شما می‌خواهم به عنوان یک تماشاگر هرکدام صدای بلندی برای تبلیغ این هنر شریف در جامعه باشید.

اگر هرکدام از شما بتواند از یک کارخوب نمایشی حمایت کند، قطعا می‌توان به گسترش و تعمیم هنر نمایش در میان طیف گسترده‌تری از مردم امیدوار بود.

همان گونه که امشب در اولین اجرای نمایش «بی صورت فلکی» کار شایسته‌ای انجام دادید و استقبال شما نشان داد که باید منتظر یک نمایش خوب بود.»

براساس این گزارش مریم باقری کارگردان نمایش «بی صورت فلکی» هم طی صحبت‌های توضیحاتی را درباره به صحنه بردن این اثر نمایشی در تالار چهارسو تئاتر شهر ارائه داد و از حضور پرتعداد مخاطبان در اولین اجرای نمایش قدردانی کرد.

نمایش کمدی «بی صورت فلکی»به نویسندگی نیاز اسماعیل‌پور و کارگردانی مریم باقری هر روز غیر از شنبه‌ها ساعت 20:15 با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 110 هزار تومان در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

«بی صورت فلکی» نمایشی کمدی است که فضای روایی آن، در یک دادگاه فرضی و قصه آدم‌هایی می گذرد که برای فرار از ناکامی‌ها و سرخوردگی‌های خود به عمل‌های زیبایی پناه برده‌اند.

(به ترتیب حروف الفبا) وحید آقاپور، الهه پورجمشید، نادیا فرجی، بهداد قادری، آیلار نوشهری، شهناز نوروزی با همراهی امیر غفار منش بازیگران این اثر نمایشی هستند.

محمد امین سبز علی، یاسمن عطااللهی، علیرضا مصلحی، ارشیا نصیرنیا، محبوبه نورداد و محمد سعوه نیز دیگر هنرمندانی هستند که در این نمایش به عنوان بازیگر حضور دارند.

مهران احسانیان تهیه کننده، حسین عابدین و سمیراکریمی مجریان طرح، حسین عابدین طراح صحنه، پریا الماسی طراح لباس، علیرضا دربانی طراح پوستر، محمود سالاریه آهنگساز، رضا خضرایی طراح نور، صحرا صدری طراح گریم، علی یوسفی برتامه ریز، دانیال حسن نیا دستیار کارگردان، محمد سعوه مدیر صحنه، پارسا زارع ، محمد حسین زاده و محمد وقاری دستیاران صحنه، حجت بابایی گریم، هستی حسینی و محمدرضا رمضانی دستیاران گریم، حسین عابدین ساخت تیزر، الناز غفاری روابط عمومی، شیرین جهان‌زاده عکاس، شهاب تهرانی فیلمبردار نیز دیگر عوامل اجرایی نمایش «بی صورت فلکی» را تشکیل می‌دهند.

بازگشت مهدویان با زخم کاری به شبکه نمایش خانگی

پایان پیام

ایرانی‌ها چه دغدغه‌هایی دارند؟
اینجا را ببینید

خروج از نسخه موبایل