یوزها، بلوط ها و‌ خرس ها

یوزها، بلوط ها و‌ خرس ها

به گزارش گلونی محیط زیست ایران به حدی از تعارض و انقراض رسیده است و آن قدر وقت تنگ و عرصه محدود است که در میانه پویش‌ها و کارزارهای محیط زیستی تعدادی از گونه‌ها از بین می‌روند.

همین هفته پیش بود که اسنپ و موسسه‌ پایشگران حامی محیط زیست (پاما)، طرحی را برای حفاظت از خرس های قهوه‌ای آغاز کردند و همین دو روز پیش یک قلاده خرس قهوه‌ای در شاهرود در کنار یک باغ تلف شد. یعنی کشته شد.

کشته شدن این خرس مدرک محکمی است در اهمیت حفاظت از خرس قهوه‌ای و کار مشترکی که در حال انجام است.

لطفاً در اطلاع‌رسانی این پویش به ما کمک بدهید و اگر می‌توانید خودتان هم در آن مشارکت کنید.

نحوه‌ مشارکت در طرح نیکوکاری اسنپ

کاربران اسنپ می‌توانند بدون پرداخت هیچ مبلغی و تنها با امتیازهای اسنپ‌کلاب خود در این کار نیک سهیم باشند. اسنپ به ازای هر ۲۰۰۰ امتیاز کاربران، مبلغ ۴۰۰۰ تومان به  تأمین هزینه‌ حفاظت از گونه‌ خرس قهوه‌ای کمک می‌کند.

انجمن پاما انجمنی غیردولتی و داوطلبانه است که از سال ۱۳۹۰ در نقش توان‌افزایی، تسهیل‌گری و جلب مشارکت اقشار گوناگون جامعه برای حفاظت از محیط زیست گام برمی‌دارد.

اسنپ و انجمن پاما حفاظت از گونه‌‌ خرس قهوه‌ای را در دو گام آگاهی‌بخشی به‌ویژه به جامعه‌ محلی و مشارکت در اجرا پروژه پژوهشی «بررسی روش‌های میدانی کاهش تعارض» اجرا خواهند کرد.

همچنین کاربران می‌توانند در طرح‌های دیگر نیکوکاری اسنپ‌کلاب از جمله کمک هزینه‌ درمان کودکان پروانه‌ای و تامین هزینه ساخت زمین فوتبال برای کودکان و نوجوانان شهرستان قصرقند در جنوب استان سیستان و بلوچستان نیز مشارکت داشته باشند.

بیشتر بخوانید: حمایت از گونه خرس قهوه ای در طرح نیکوکاری اسنپ

پایان پیام

کد خبر : 278241 ساعت خبر : 4:03 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=278241
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات