گزارش تصویری از نمایشگاه سفر و اکوتوریسم در ایران مال

گزارش تصویری از نمایشگاه سفر و اکوتوریسم در ایران مال

به گزارش گلونی استقبال مردم از ششمین دوره نمایشگاه سفر، اکوتوریسم‌، ماجراجویی و آفرود به اوج خودش رسید، بازدیدکنندگان از گروه‌های مختلف سنی: جوانان و میانسالان، بازنشستگان و خانواده‌های اهل سفر‌ بودند.

این نمایشگاه‌ تا ۲۲ مرداد دایر و از ساعت ۱۴ تا ۲۲ میزبان علاقه‌مندان به سفر بود.

در این نمایشگاه وسایل مورد نیاز برای سفرهای یک‌روزه یا چندروزه از قبیل میز و صندلی کم‌جا، زیرانداز، چادر، دوش، سرویس بهداشتی تاشو، وسایل پخت‌ و‌ پز و چادر سقفی برای فروش موجود بود.

همچنین وسایل سفرهای حرفه‌ای برای کوهنوردی، بیراهه نوردی و بیابان گردی تا شما تجربه یک سفر اصولی و حرفه‌ای را داشته باشید.

در این نمایشگاه برند‌های مختلف خودروسازی که در زمینه سفر فعالیت می‌کنند حضور داشتند و از محصولاتی مثل ماشین‌های آفرود و انواع وَن تجهیز شده رونمایی کردند.

در این نمایشگاه فرصتی به وجود آمده تا افرادی که سفر با ماشین‌های شخصی تجهیز شده، کمپر را تجربه کرده‌اند، اطلاعات و تجربه‌های خود را با بازدیدکنندگان در میان بگذارند، تا آن‌ها هم تجربه سفر اصولی و ایمن را به دست بیاورند.

شلوغی در جلوی برخی غرفه‌ها به حدی بود که برای ورود باید انتظار می‌کشیدید. برخی از بازدیدکنندگان از فاصله زیاد محل پارک ماشین تا نمایشگاه گله داشتند.

تولیدکنندگان ایرانی در این نمایشگاه حضور پررنگ داشتند و برندهای خارجی با قیمت گران عرضه می‌شد که البته مشتری‌های خودش را داشت.

برخی تولیدکنندگان فضای کافی برای برپایی چادر و محصولات سفر در اختیار داشتند که باعث رضایت مخاطبان شده بود.

پایان پیام

نویسنده: نرجس پرویز

کد خبر : 278610 ساعت خبر : 10:36 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=278610
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات