آیین پایانی پنجمین دوره جایزه کتاب سال الوند

آیین پایانی پنجمین دوره جایزه کتاب سال الوند

آیین پایانی پنجمین دوره جایزه کتاب سال الوند روز چهارشنبه ۸ شهریور ماه برگزار می‌شود.

به گزارش گلونی به نقل از دبیرخانه جایزه کتاب سال الوند آیین پایانی این جایزه بعد از دو سال برگزاری غیر حضوری، امسال و با همکاری انجمن علمی نقد ادبی ایران و مرکز تحقیقات زبان و ادب فارسی روز چهارشنبه ۸ شهریور ماه برگزار می‌شود.

این رویداد ادبی ۵ سال است که به طور متناوب برگزار می‌شود و هر سال دو کتاب یکی به انتخاب هیئت داوران کتاب سال الوند و دیگری به انتخاب داوران انجمن علمی نقد ادبی ایران به جامعه ادبی معرفی می‌شود.

جایزه ادبی الوند با اعلام فراخوان سالیانه، کتاب‌های شعری را که در چهارچوب قوانین جاری کشور منتشر می‌شود مورد ارزیابی قرار داده و آثار برگزیده را معرفی می‌کند.

لازم به ذکر است که آیین پایانی پنجمین دوره، روز چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ در دانشگاه تربیت مدرس، مرکز تحقیقات زبان و ادب فارسی سالن سعدی برگزار می‌شود.

جایزه کتاب سال الوند

گفتنی است مرکز تحقیقات زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تربیت مدرس به منظور پاسداشت و تکریم مقام شاعران، نویسندگان و منتقدان حوزه زبان و ادبیات فارسی با همکاری انجمن نقد ادبی ایران جوایزی را به برترین‌ها و برگزیدگان این حوزه اعطا می‌کند.

در همین راستا پنجمین دوره اعطای جایزه الوند، هشتم شهریور ماه در سالن سعدی مرکز تحقیقات و زبان ادبیات فارسی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شده و جوایزی هم به شاعران منتخب تعلق خواهد گرفت.

برگزیدگان جایزه ادبی الوند معرفی شدند

پایان پیام

کد خبر : 279211 ساعت خبر : 10:57 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=279211
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات