گلونی

دینامیک اختری و نگرشی نوین به تجربه خارج از کالبد

دینامیک اختری و نگرشی نوین به تجربه خارج از کالبد

دینامیک اختری و نگرشی نوین به تجربه خارج از کالبد

دینامیک اختری و نگرشی نوین به تجربه خارج از کالبد

گرایش به عالم ماوراء و دیدن ندیدنی‌ها و محو شدن از نگاه‌ها و رفتن به هرجا که بخواهیم، آن‌هم نه با این جسم زمخت زمینی که با کالبدی لطف و سبک، یکی از غریزه‌های انسان است.

به گزارش گلونی؛ آدمی از همان اول که سیب خورد و به زمین آمد به دنبال بهانه بود تا به خانه‌اش بازگردد. حق دارد لابد.

هرچه گفته‌اند و هرچه شنیده‌ایم، راست و دروغ، از زیبایی عالمی حکایت دارد که انگار جز با مرگ به آنجا نمی‌رسیم. و کیست که نخواهد پیش از مرگ هم از پرچین دنیا بالا برود و به ماوراء سرک بکشد؟

اینجا در بعدی که هستیم تناقض بیداد می‌کند.

ناکامی، جنگ و اضطراب هر روزه، ما را بیش از پیش مشتاق جایی می‌کند که آرامش و امنیت و عشق را بی‌منت و از سر مهری عمیق و واقعی تقدیم‌مان کند.

رابرت بروس در کتاب دینامیک اختری؛ نگرشی نوین به تجربه خارج از کالبد، خودآموزی فشرده جهت رسیدن به این تجربه ماورایی در اختیارمان گذاشته است.

و چه جالب است که برای سفر اختیاری روح‌مان هم می‌توانیم با کتاب به مقصد برسیم.

نویسنده دینامیک اختری بی‌‌توجه به همه مباحث نظری، از تجربیات آیین‌ها و  فرقه‌های عرفانی شرق و غربی بهره برده است تا کاملا عملی راه رفتن به ماوراء را یادمان بدهد.

رابرت بروس با تفکیک بین جسم و کالبد اختری و روح، کالبد اختری را کالبد رابط بین جسم و روح می‌نامد که از جنس ماده‌ای به نام اکتوپلاسم است که در بدن همه انسان‌ها وجود دارد.

افرادی که طی‌الارض می‌کنند نیز از کالبد اختری کمک می‌گیرند.

و اگر شما بتوانید برون‌فکنی کنید و اکتوپلاسم بدن خود را به کالبد اختری انتقال دهید می‌توانید هر جا که می‌خواهید سفر کنید.

این همان کاری است که هر وقت خوابیم انجام می‌دهیم و البته یادمان باشد که این رشته حیات همیشه به جسم وصل است و به مو می‌رسد اما پاره نمی‌شود.

دینامیک اختری از کاربردی‌ترین کتاب‌هایی است که یک علاقه‌مند به مباحث ماورایی می‌تواند بخواند و به کار ببرد.

کتاب بخوانیم

معرفی سایر کتاب‌ها را اینجا بخوانید

پایان پیام

نویسنده: سمیه باقری حسن‌کیاده

خروج از نسخه موبایل