گلونی

رشته سینما به دفترچه کنکور برگشت

رشته سینما به دفترچه کنکور برگشت

رشته سینما به دفترچه کنکور برگشت

دفترچه انتخاب رشته کنکوری‌ها اصلاح شد؛ رشته سینما به دفترچه کنکور برگشت.
دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته های با آزمون و همچنین دفترچه راهنمای پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۲ اصلاح شد.

به گزارش گلونی به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: پیرو انتشار دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته با آزمون و همچنین دفترچه راهنمای پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۲، ضمن اعلام اصلاحات جدید مربوط به دفترچه‌های راهنمای مذکور، داوطلبان می‌توانند در مهلت مقرر پس از مطالعه دقیق دفترچه‌های راهنمای فوق و مندرجات این اطلاعیه تا پایان روز شنبه چهارم شهریور ماه جاری به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

به نقل از روزنامه تعادل، به دلیل اعتراضاتی که متقاضیان انتخاب رشته‌های سینما و مجسمه‌سازی به حذف این دو رشته داشتند، علی شمسی پور، سخنگوی وزارت علوم با یادآوری روند متداول اصلاحیه دفترچه‌های انتخاب رشته آزمون‌های سراسری اظهار کرده بود که اکنون سازمان سنجش در حال اصلاح دفترچه‌ها است و رشته‌هایی که در فهرست رشته‌های دانشگاه هنر تهران نیستند پس از بررسی به فهرست رشته‌ها اضافه خواهند شد. اصلاحات و جداول رشته‌محل‌های جدید (سری اول) دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری و همچنین دفترچه راهنمای پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۲ از سایت خود وزارت علوم قابل مشاهده است.

در اصلاحیه دفترچه راهنمای انتخاب رشته پذیرش با آزمون کنکور داوطلبان ۱۴۰۲ رشته سینما از دانشگاه هنر با ظرفیت ۴۰ نفر با ظرفیت مساوی بین مرد و زن اضافه شده است.

پایان پیام

مخاطب سینما از فیلم استاندارد استقبال می‌کند

خروج از نسخه موبایل