گلونی

قسمت ششم پدر گواردیولا؛ لگد به بخت‌تان نزنید

قسمت ششم پدر گواردیولا؛ لگد به بخت‌تان نزنید

قسمت ششم پدر گواردیولا؛ لگد به بخت‌تان نزنید

قسمت ششم پدر گواردیولا؛ لگد به بخت‌تان نزنید

هشدار می‌دهیم که احتمال لو رفتن قصه وجود دارد

به گزارش گلونی قسمت ششم پدر گواردیولا را تماشا کردیم و با تیزهوشی و ذکاوت هرچه تمام متوجه یک تبلیغ ریز و نامحسوس از جانب کارگردان شدیم.

البته به قدری این تبلیغ ظریف و نامحسوس بود که بعید می‌دانیم خود کارگردان هم متوجه آن شده باشد.

ما متوجه شدیم هنگامی که فشارمان افتاده یا مواد زیاد مصرف کرده‌ایم باید از دسرهای شکلاتی دنت نوش جان کنیم، شاید باورتان نشود اما قاشق هم دارد.

در ادامه ما می‌بینیم که مکروک به نوری پیشنهاد ازدواج می‌دهد اما نوری قبول نمی‌کند.

احتمالا کارگردان از نوری خواسته تا این پیشنهاد را رد کند، وگرنه همه می‌دانند که اگر یک کویتی پیشنهاد ازدواج داد باید سریعا قبول کرد حتی اگر دروغ باشد.

به هرحال بهتر است شانس‌تان را امتحان کنید، شوخی که نیست. نه اینکه فکر کنید ما به خارج و پول اهمیت می‌دهیم، خیر، صرفا زندگی سخت‌تر از چیزی است که انتظارش را داشتیم پس شانس‌تان را امتحان کنید و الکی ناز نکنید.

در ادامه ما متوجه می‌شویم که کارگردان دوست دارد کلا خیلی سریع همه را به کشتن بدهد. بیوک تا با ماشین تصادف می‌کند زری داد می‌زند که بیوک مرده و دیگران هم عزایش را می‌گیرند.

حالا یکم صبر کنید شاید نمرده باشد این چه وضعیتی است که تا خط به کسی میفتد زود برایش سیاه می‌پوشید؟

در آخر هم متوجه می‌شویم در بیمارستان هم می‌شود سیگار کشید البته ما نه، ما اگر در بیمارستان سیگار روشن کنیم همان جا یک آمپول هوا برایمان تزریق می‌کنند، اما اگر مهران مدیری باشید، می‌توانید در بیماستان سیگار بکشید.

پدر گواردیولا را در تماشاخونه ببینید

درباره سریال پدر گواردیولا بیشتر بخوانید

پایان پیام

نویسنده: بیتا اشکانیان

خروج از نسخه موبایل