مهسا جاور و زینب نوروزی نقره گرفتند

مهسا جاور و زینب نوروزی نقره گرفتند

کاروان ایران در روز نخست بازی‌های آسیایی هانگژو صاحب یک نقره و یک برنز شد و بعد از ۶۵ سال نیز به مدال تیمی تنیس روی میز رسید.

به گزارش گلونی به نقل از ایسنا، روز نخست بازی‌های آسیایی هانگژو به پایان رسید و نمایندگان ایران در رشته‌های مختلف مسابقه دادند.

حاصل اولین روز بازی‌ها برای ایران یک نقره و یک برنز بود.

قایقرانی چراغ کاروان را روشن کرد و ایران در رویینگ دونفره سنگین وزن زنان به مدال نقره رسید.

در فینال A رویینگ دونفره سنگین‌وزن زنان، قایق ایران با ترکیب مهسا جاور و زینب نوروزی زمان ۷ دقیقه، ۱۷ ثانیه و ۸ صدم ثانیه را ثبت کرد و به مدال نقره رسید.

مهسا جاور پس از کسب مدال نقره ماده رویینگ سنگین وزن ۴ نفره زنان در بازی‌های آسیایی، اظهار کرد: «خداوند را شاکر که این دو مدال را به دست آوردیم، رقابت بسیار سختی با کشور چین داشتیم چرا که تمامی نمایندگان آن‌ها قایقران‌های جهانی و المپیکی هستند که سر خط آمده بودند.»

وی ادامه داد: «دیروز یک رقابت بسیار زیبا را با خانم نوروزی انجام دادیم و امروز هم توانستیم دومین مدال را با فاصله کمتر در رویینگ چهار نفره سنگین وزن زنان کسب کنیم.»

جاور با اشاره به اینکه علی رغم تمامی سختی‌ها توانستم به هدفم برسم، گفت: «شاید این سختی‌ها برای دخترم و خانواده‌ام بیشتر بود و از همه آن‌ها به ویژه پدر و مادرم متشکرم چرا که در این مدت تماما بنده را حمایت کردند تا بتوانم به هدفم برسم و از آن‌ها تشکر می‌کنم. از همه مردم ایران نیز تشکر می‌کنم و امیدوارم توانسته باشیم آن‌ها را خوشحال کنیم.»

وی در خصوص برنامه‌ریزی و اهداف آتی‌اش نیز خاطرنشان کرد: «حدود ۶ ماه دیگر انتخابی المپیک را پیش رو داریم و و قطعاا در همین مسیر و به همین منوال خیلی قوی پیش می‌رویم و قطعا ما را در المپیک با نتیجه فوق‌العاده خواهید دید.»

درباره بازی‌های آسیایی هانگژو بیشتر بخوانید

پایان پیام

کد خبر : 280061 ساعت خبر : 3:45 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=280061
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات