تقاضای حذف سقف پاداش پایان خدمت کارکنان شرکت ملی حفاری ایرانی

تقاضای حذف سقف پاداش پایان خدمت کارکنان شرکت ملی حفاری ایرانی

به گزارش گلونی کارزار «تقاضای حذف سقف حقوق و مزایا و پاداش پایان خدمت کارکنان شرکت ملی حفاری ایرانی» راه‌اندازی شد:

جمعی از کارمندان شرکت ملی حفاری ایران و صنعت نفت کارزاری را با نام «تقاضای حذف سقف حقوق و مزایا و پاداش پایان خدمت کارکنان شرکت ملی حفاری ایران» در پلتفرم کارزار راه اندازی کردند.

در متن این کارزار خطاب به روسای نهاد‌های مختلف از جمله رئیس دفتر مقام معظم رهبری آمده است:

«احتراماً به استحضار عالی می‌رساند چند سالی است که با گذاشتن سقف برای حقوق و مزایا و پاداش کارکنان ملی حفاری، عملاً به اقتصاد و معیشت خانواده آن‌ها لطمه وارد شده و زحمت‌های بیش از بیست سال این کارکنان نادیده گرفته شده و با هدف گرفتن منابع انسانی با تجربه و تخصص شرکت ملی حفاری ایران عملاً در حال تهدید و از کار انداختن موتور مولد بودجه مملکت هستند.»

جمعی از کارمندان این شرکت در ادامه موارد اعتراضی را در جهت احقاق حقوق کارکنان بیان کردند. از جمله در ادامه متن این کارزار آمده است:

«آیا آقایان مطالعه حداقلی از سطح حقوق و دستمزد همین مشاغل در کشورهای همسایه انجام داده‌اند و آیا می‌دانند که شرکت‌های نفتی در همین کشورهای همسایه مانند اژدها برای بلعیدن تخصص و تجربه همکاران با حقوق و مزایای بهتر دهان باز کرده‌اند؟

آیا از وضعیت روحی و روانی خانواده‌های این کارمندان و سلامتی جسمی و روحی خود کارمندان اطلاع و مطالعه و تحقیقی دارند و آیا می‌دانند این حقوق‌ها به چه قیمت‌های گزافی به زعم آقایان به سقف رسیده؟»

این کارزار از مهرماه آغاز شده و تا لحظه انتشار این خبر بیش از ۱۳۶۴ نفر آن را امضا کرده‌اند.

برای امضای این کارزار به این لینک مراجعه کنید.

درخواست قرار گرفتن مشاغل جمعیت هلال احمر در زمره مشاغل سخت

پایان پیام

کد خبر : 280745 ساعت خبر : 8:10 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=280745
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات