دوره رمز و رازهای تربیت فرزند سالم برگزار می‌شود

دوره رمز و رازهای تربیت فرزند سالم برگزار می‌شود

دوره شش جلسه‌ای «رمز و رازهای تربیت فرزند سالم» به تدریس نازنین آهنگری «دکترای روان شناسی بالینی» در دی ماه ۱۴۰۲ در فرهنگسرای اندیشه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گلونی به نقل از ایران پزشک، این دوره روان شناسی در شش جلسه در فرهنگسرای اندیشه تهران برگزار می‌شود و متقاضیان شرکت در این دوره می‌توانند برای ثبت نام در این دوره با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۷۶۷۸۲۰ یا ۰۲۱۸۸۷۶۰۱۶۱ تماس بگیرند.

در پوستر این دوره شش جلسه‌ای نوشته شده: «چگونه فرزندانی خودکفا و از نظر عاطفی سالم پرورش دهیم تا تعامل بهتری با دنیای اطراف داشته باشند؟»

نازنین آهنگری دکترای روان شناسی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و برگزار کننده دوره‌های روان شناسی است.

گفتنی‌ است تربیت فرزند سالم یکی از مهم‌ترین وظایفی است که بر عهده هر پدر و مادری قرار دارد. قطعا هر پدر و مادری دوست دارد که فرزندی سالم تربیت کند و او را از دوران کودکی، برای آینده آماده کند.

یکی از چالش‌ها و دغدغه‌های اصلی والدین پیش از تولد فرزند، و حتی تا مدت زیادی پس از آن، این است که چگونه یک فرزند سالم تربیت کنند تا در آینده برای جامعه مفید باشد و بتواند به رشد و شکوفایی استعدادهای خود برسد.

اگرچه در گذشته شیوه‌های تربیت فرزند عموما شامل آزمون و خطای والدین و همچنین تجربه‌های شفاهی گذشته و به ارث برده بود و عموما از فرهنگ آن ناحیه نشات می‌گرفت؛ اما امروزه روانشناسان خانواده اصول کلی و دقیقی برای تربیت فرزند در نظر گرفته‌اند.

پایان پیام

کد خبر : 281662 ساعت خبر : 3:51 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=281662
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات