گلونی

پوستر مستند سینمایی قوی دل رونمایی شد

پوستر مستند سینمایی قوی دل رونمایی شد

پوستر مستند سینمایی قوی دل رونمایی شد

پوستر مستند سینمایی قوی دل رونمایی شد

از پوستر مستند سینمایی «قوی دل» که به تهیه‌کنندگی سعید الهی و کارگردانی علی فراهانی صدر تولید شده رونمایی شد.

به گزارش گلونی به نقل از روابط عمومی فیلم مستند «قوی دل»، همزمان با آماده‌سازی نسخه نهایی فیلم و اصلاح رنگ و نور آن، پوستر فارسی این اثر بلند مستند که توسط امیرمحمد سندانیان از گرافیست‌های خلاق کشور طراحی شده مورد رونمایی قرار گرفت.

«قوی دل» که محصول مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی است پرونده خون‌های آلوده فرانسوی در ایران را از منظری دیگر مورد واکاوی قرار داده و با ساختاری متفاوت در انتظار رای هیات داوران جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران (سینما حقیقت) برای حضور در بخش مسابقه این رویداد معتبر هنری و سینمایی کشور است.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را آذرماه هر سال و با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار می‌کند.

عوامل این فیلم مستند عبارتند از کارگردان: علی فراهانی صدر، نویسنده: علی رستم آبادی، پژوهش: آرش خلیلی، فیلمبردار: هادی زهره کاشانی، مدیر تولید: محمد حواد قاسمی، تدوینگر: علی فراهانی صدر، صدابردار: حسین خانی و روهام یوسفی، طراحی و ترکیب صدا: امین شریفی، صداگذار: سارا خادمی، اصلاح رنگ: علی شریفی و محمد صالحی، تهیه کننده: سعید الهی.

پوستر مستند سینمایی قوی دل رونمایی شد

همچنین بخوانید:

رونمایی از پوستر سرهنگ ثریا

نمایش مامان؛ کاری از گروه نمایش چهل‌ و سه

متفاوت ترین دوبله برای فیلم اوپنهایمر همزمان با اکران جهانی در نمایش خانگی

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل