جزئیاتی جدید از مستند بهشت ناشناخته ایران در مصاحبه با سعید یگانه

انتشار جزئیاتی جدید از مستند بهشت ناشناخته ایران در مصاحبه با سعید یگانه مستند ساز و عکاس

مستند بهشت ناشناخته ایران زمین که چندی پیش خبر ساخت آن توسط سعید یگانه، مستند ساز ایرانی اعلام شده بود این روزها در حال فیلمبرداری است و کارگردان و تهیه کننده این مستند امیدوار است که تا پاییز امسال کار فیلمبرداری آن به پایان برسد.

به گزارش گلونی و در گفتگویی با سعید یگانه، مستند ساز و عکاس ایرانی، جزئیات بیشتری از مستند بهشت ناشناخته ایران منتشر شده است که در آن سعید یگانه کارگردان این مستند خبر از ادامه فیلمبرداری این مستند در شهرستان الشتر لرستان داده است.

این کارگردان و مستند ساز همچنین از تاخیر به وجود آمده درباره ضبط این مستند خبر داد و اعلام کرد که به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی و حجم بالای بارش باران در لرستان در نیمه اول بهار و اعلام هشدار قرمز توسط اداره هواشناسی و با توجه به اینکه گروه فیلم‌برداری برای ضبط مستند در مناطقی که خطر سیل گرفتی داشت حضور میافتند لذا برای حفظ سلامتی اعضای گروه تصمیم بر این شد که فیلم برداری تا زمان مساعد شدن شرایط جوی تعطیل شود.

با این حال این مستند‌ساز اعلام کرد که فیلمبرداری مستند با وقفه ای دو هفته‌ای از سر گرفته شده است و تیم در حال حاضر در حال فیلمبرداری مناطقی در استان لرستان است.

سعید یگانه مستند ساز و عکاس
سعید یگانه مستند ساز و عکاس

وی همچنین درباره زمان انتشار این مستند افزود که زمان قطعی برای انتشار در حال حاضر مشخص نشده است اما تمام تلاشمان را می‌کنیم که هرچه زودتر و تا انتهای فصل پاییز کار ضبط مستند به پایان برسد و بعد از آن وارد مرحله پس از تولید و تدوین شویم.

مستند بهشت ناشناخته ایران که با نام unknown paradise of iran نیز شناخته می‌شود، مستندی از طبیعت لرستان است و تلاش می‌کند که طبیعت این استان و جاذبه‌های طبیعی آن را در چهار فصل مختلف به مخاطبین نمایش دهد.

الشتر لرستان عکاس سعید یگانه
الشتر لرستان عکاس سعید یگانه

وی همچنین خبر از ثبت این مستند در وبسایت IMDB داد، وبسایت ای ام دی بی معتبرترین سایت در رابطه با فیلم و سریال و مستند در جهان به شمار می‌رود.

در چند روز گذشته و با توجه به اینکه مستند بهشت ناشناخته ایران از مرحله پیش تولید گذر کرده است، این مستند را به لیست مستندهای خود اضافه کرده است و صفحه ای اختصاصی برای آن ایجاد نموده است و انتظار می‌رود که در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری توسط ای ام دی بی از این مستند در اختیار علاقه مندان به طبیعت قرار گیرد.

این عکس‌ها از مستند بهشت ناشناخته ایران ساخته سعید یگانه مستند ساز و عکاس ایرانی در اختیار پایگاه خبری گلونی قرار گرفته است.

تصاویری از الشتر لرستان عکاس سعید یگانه
تصاویری از الشتر لرستان عکاس سعید یگانه

پایان پیام

کد خبر : 283607 ساعت خبر : 12:27 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=283607
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات