امیرحسین، آخرین قربانی کودک کشی سگ های ولگرد

امیرحسین، آخرین قربانی کودک کشی سگ های ولگرد

به گزارش گلونی حسین آخانی در پستی نوشت:

امیرحسین، آخرین قربانی کودک کشی سگ های ولگرد

بیش از دو سال است که مداوم در این پیج به خطرات سگ‌ها و گربه‌های ولگرد می‌پردازم. بارها از طرف حامیان افراطی سگ‌ها تهدید به مرگ شدم.

در آخرین مورد فردی در یک اقدام شبه تروریستی فرمان لشکر کشی به منزل شخصی من را صادر کرد. رفتار تهاجمی حامیان افراطی بسیار شبیه خود سگ‌هاست.

آنها معتقدند که بهترین راه همان شلوغ‌کاری و تهدید و آبروریزی است‌. اتفاقا این روش آنها تا به حال خیلی کارساز بوده است. چرا که مسئولین ترسو به راحتی از آنها می‌ترسند و آنها در سایه یک چشم پوشی مصلحتی خود را در حاشیه امن می‌دانند و بی‌مهابا می‌تازند.

برای نمونه فردی در مشهد است که چند صد هزار فالوئر در اینستاگرام دارد. او به تنهایی به جنگ با محیط زیست و امنیت و سلامت کودکان و سایر هموطنان در شمال شرقی ایران رفته و هیچ کس هم با او کاری ندارد. رفتاری که در تاریخ ایران به رفتار شعبان بی‌مخ‌ها شهرت دارد.

اما این شعبان بی مخ ها چه کسانی را می‌کشند؟ یک عده کودک بیگناه که جرمشان این است که در روستا و یا حاشیه شهر زندگی می‌کنند. جرمشان این است که پدر و مادر پولداری ندارند که آنها را سوار ماشین‌های شاسی بلند کنند و دور دنیا بچرخانند، جرمشان این است که تنها تفریح آنها به کوچه رفتن و بازی کردن کودکانه است.

داستان هر کدام از کودکانی که در دو سال اخیر کشته و یا به شدت مجروح شده اند به حدی دردناک است که می‌تواند سوژه کتاب‌هایی از جنس بینوایان باشد.

نمی‌دانم حقوق بشری‌ها چرا خواب‌اند؟ مدافعان حقوق کودکان کجایند؟ سازمان‌های بین المللی که بسیار فعال اتفاقات ایران را دنبال می‌کنند چرا در این خصوص خفه خون گرفته‌اند؟

یعنی در این کشور نویسنده‌ای نیست که روایتگر این جنایت‌های زنجیره‌ای باشد؟ چرا خبرنگارانی که برای سگ‌های تبریز و گندگ قلمشان اشک آلود بود، برای کودکان این سرزمین شکسته‌اند؟ شرافت حرفه‌ای‌تان کجا رفته؟

امیرحسین از دزفول بعد از چند روز دست و پنجه با مرگ، آخرین مورد از این جنایات زنجیره‌ای است. ضحی در نکا همین چند پیش به شدت زخمی شد و گونه‌اش کنده شد. حسین ۸ ساله در قهاوند همدان به دردناک‌ترین شکل ممکن جان باخت.

امیرعلی که رفته بود برای روز پدر کادو بخرد در باسمنج تبریز برای همیشه پدر و مادرش را عزادار کرد. مهسا بهمنی در روستایی در مهاباد بعد از حمله سگ علیرغم زدن واکسن جان سپرد و داستان ادامه دارد، تا کی …؟

پرونده سگ‌های ولگرد گلونی را بخوانید

پایان پیام

کد خبر : 284198 ساعت خبر : 12:31 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=284198
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات