پل؛ روایت یک خودکشی

پل؛ روایت یک خودکشی

به گزارش گلونی فیلم «پُل» نوشته‌ی کامیاب زارع در منطقه‌ی پونک کلید خورد.

این فیلم کوتاه را رضا کوشکی کارگردانی و الناز رفیعی‌‌پور تهیه می‌کنند.

«پُل» با بازی رومینا بختیاری و کامیاب زارع، روایتگر دختری‌ست که نیمه‌شب قصد خودکشی دارد. او در ساعت‌های پایانی عمرش از راننده‌ای ناشناس میخواهد که سقوط‌اش از «پل» را ضبط کند تا عذاب، اطرافیان‌اش را تا آخر عمر همراه باشد.

اولین ساخته‌ی تصویری رضا کوشکی برای شرکت در جشنواره‌های معتبر ایرانی و خارجی ساخته می‌شود و با توجه به قصه‌ی انسانی و سمپاتی که دارد، پیش‌بینی می‌شود که یکی از شانس‌های اصلی حضور در عرصه‌های بین‌المللی باشد.

از آثار قبلی این کارگردان می‌توان به نمایشنامه‌خوانی شام خداحافظی در خانه نمایش دا اشاره کرد.

پل؛ روایت یک خودکشی

این فیلم که محصول دانشجویان دانشگاه آزاد تهران مرکز است، لحنی شیرین و بیانی طنز دارد که فضای جدی‌اش را تلطیف و دستخوش تغییر می‌کند.

انتظار می‌رود که فیلمبرداری این فیلم کوتاه با توجه به مدت زمان اندک فیلم و لوکیشن‌های محدود تا اوایل تابستان به اتمام برسد.

نویسنده‌ی اثر در یادداشتی عنوان کرده است؛ فیلم «پل» علاوه‌بر آنکه فیلم خوبی برای جشنواره‌هاست، می‌تواند با مخاطب و تماشاگر هدف‌اش نیز ارتباطی موثر برقرار کند پس به مخاطبی که با فیلم‌های کوتاه انتلکت و روشنفکرنما میانه‌ای ندارد می‌توان گفت، در این فیلم خبری از سکوت و سکون‌های ضد تماشاچی نیست. این فیلم، روایتی از یک خودکشی‌ست که تماشاگرش را میخکوب خواهد کرد.

آیدا طاهری در مقام دستیار کارگردان در پشت صحنه‌ی این پروژه‌ حضور دارد.

«کولاک» فیلم بعدی این گروه هنری‌ست که توسط الناز رفیعی‌پور کارگردانی و تهیه می‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 284290 ساعت خبر : 10:10 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=284290
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات