رسانه‌هایی که حضورشان در نمایشگاه مطبوعات قطعی شد

فهرست ۳۷۰ رسانه‌ای که با پرداخت وجه اجاره بهای غرفه، حضور خود در نمایشگاه مطبوعات را قطعی کردند، منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، فهرست رسانه‌هایی که با واریز وجه اجاره بهای غرفه خود در تاریخ معین و با وجود تمدید تاریخ ذکر شده، ثبت‌نام و حضور خود در نمایشگاه را قطعی کردند، منتشر شد.

بر این اساس، تعداد محدودی از رسانه‌ها علیرغم انجام پیش ثبت‌نام، برای ثبت‌نام قطعی اقدام نکردند که در صورت امکان در روزهای آتی، رسانه‌هایی که واریز وجه را انجام ندادند و یا بدون انجام پیش ثبت‌نام، در فهرست انتظار حضور دارند، می‌توانند نسبت به ثبت نام قطعی و حضور در نمایشگاه اقدام کنند.

پیش‌تر اعلام شده بود به دلیل محدودیت فضای مصلی و تصمیم ستاد برگزاری جهت برپایی تمام غرفه‌ها در شبستان اصلی، عدم واریز وجه در زمان معین به منزله انصراف از حضور در نمایشگاه تلقی می‌شود و در صورت امکان، رسانه‌هایی که در فهرست انتظار هستند جایگزین آنها خواهند شد. امسال متقاضیان حضور در نمایشگاه در مرحله پیش ثبت‌نام صد درصد رشد داشته است. در روزهای آتی، نقشه نمایشگاه و تاریخ جانمایی الکترونیک توسط رسانه‌ها اعلام می‌شود.

لازم به یادآوری است بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات ۱۶ تا ۲۲ آبان در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

برای اطلاع از فهرست رسانه‌هایی که حضورشان در نمایشگاه مطبوعات قطعی شده است، می‌توانید به سایت معاونت مطبوعاتیمراجعه کنید.

پایان پیام

کد خبر : 6694 ساعت خبر : 9:50 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=6694
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات