گلونی

خانوم در سن پترزبورگ

فیلم سینمایی «خانوم» به کارگردانی و نویسندگی تینا پاکروان در جشنواره بین‌المللی فیلم «درون خانواده» سن پترزبورگ به نمایش در می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، جشنواره بین‌المللی فیلم «درون خانواده»، از میان محصولات معرفی شده، فیلم سینمایی «خانوم» را برای نمایش در برنامه‌های این دوره از جشنواره برگزیده است.

این فیلم سه اپیزودی و درباره آخرین نسل زنانی است که هنوز دوست دارند خانوم خطاب شوند. در اپیزود اول زنی جوان (شقایق فراهانی) تلاش می‌کند که همسرش (سیامک انصاری) در ایران بماند. در اپیزود دوم آهنگسازی جوان (اشکان خطیبی) به دلیل اعتیاد به الکل اعتبار حرفه‌ای‌اش را از دست داده و مشکلات مالی دارد و همسر فیلمنامه‌نویسش (اندیشه فولادوند) را آزار می‌دهد. در اپیزود سوم کارگری که متأهل است و دو فرزند دارد از دو دست فلج شده و همسرش با کار در بیمارستان خرج زندگی را می‌دهد.

فیلم «خانوم» در بخش نگاه نو سی و دومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و توانست دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن را توسط  پانته‌آ پناهی‌ها دریافت کند.

امین حیایی، شقایق فراهانی، سیامک انصاری، اشکان خطیبی، اندیشه فولادوند، پانته‌آ پناهی‌ها، فهیمه رحیم‌نیا، نقی سیف‌جمالی، حمیرا اعظمی. سوگل خالقی. مجتبی طهماسبی. رضا عزیزی، بهزاد فراهانی، کیمیا حسینی، مانی مصلحی در این فیلم نقش آفرینی می‌کنند.

جشنواره بین‌المللی فیلم «درون خانواده» از ۲۶ تا ۳۰ خرداد ماه سال جاری در شهر سن‌پترزبورگ کشور روسیه برگزار می‌شود.

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل