۶ پیشنهاد برای تعطیلی تهران جهت عبور از پیک کرونا

۶ پیشنهاد برای تعطیلی تهران جهت عبور از پیک کرونا

شعبه تهران حزب ندای ایرانیان در بیانیه‌ای خواستار اقدامات فوری ستاد کرونا تهران در برابر پاندمی کرونا شد.

به گزارش گلونی به گزارش ایسنا متن این بیانیه به شرح زیر است:

۶ پیشنهاد برای تعطیلی تهران جهت عبور از پیک کرونا

 با عنایت به همه گیری لجام گسیخته ویروس کووید (۱۹) در سطح استان تهران و اخباری که از وضعیت خطرناک مبتلایان و درگذشتگان در روز جاری و روزهای گذشته از سوی مراکز خبری معتبر منتشر می‌گردد، شورای شعبه تهران حزب ندای ایرانیان از احزاب پیشرو در امور مدنی و اجتماعی،  پیشنهادات خود به منظور جلوگیری از پیشروی حداکثری و خطرناک پاندمی کرونا را به استانداری تهران و سایر دستگاه‌های ذیربط سطح استان  اعلام می‌دارد.

۱-پیشنهاد می‌گردد به منظور مهار پاندمی و در راستای بهبودی افراد ناقل و درگیر شده کلیه سازمان‌ها ،موسسات، شرکت‌ها و دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده (۵) قانون خدمات کشوری، شرکت‌ها و موسسات نیمه خصوصی، خصوص و کلیه اصناف (به غیر از صنوفی که خدمات ضروری (مواد خوراکی و بهداشت) ارائه می‌نمایند به مدت (۱۴) روز در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان تعطیل گردد.

۲- پیشنهاد می‌گردد در راستای عدم به وجود آمدن مشکلات در چرخه اقتصادی کشور، بانک‌ها و کلیه دستگاه‌هایی مانند سازمان برنامه و بودجه، خزانه داری کل، صندوق بازنشستگی کشوری و… که رسالت خطیری مانند واریز اعتبارات دستگاه‌ها و یا واریز حقوق بازنشستگان، مستمری بگیران و شاغلین را بر عهده دارند در صورت وجود بستر مناسب دورکاری، از منزل نسبت به انجام وظیفه اقدام نموده و یا در صورت عدم وجود بستر مناسب تنها کارشناسان و مسئولان کلیدی با مدت زمان کاری اندک و با وسائط نقلیه مطمئنی که دستگاه مورد نظر تأمین می نماید در محل کار حضور پیدا کنند.

۳-پیشنهاد می‌گردد با کلیه مدیران و مسئولان که از رعایت حضور حداقلی سر باز می‌زنند طبق مجازات تعیین شده در ستاد ملی کرونا برخورد شده و کارکنان تحت امر نامبردگان موظف‌اند موضوع مزبور را به سازمان بازرسی کل کشور اطلاع داده تا با مدیران خاطی برخورد کیفری شود.

۴-راه‌های ورودی و خروجی شهرستان‌های سطح استان و کلانشهر تهران به مدت (۱۴) روز مسدود و کلیه ورود یا خروج وسائط نقلیه عمومی و شخصی ممنوع گردد.

۴-کلیه پارک‌ها و مراکز تفریحی تا پایان زمان مقرر (۱۴ روز) تعطیل شده و ورود کلیه افراد به این مراکز ممنوع شود.

۶-کلیه مشاغل خصوصی و سایر صنوف که مشغول ارائه خدمات ضروری می‌باشند موظف‌اند کلیه پروتکل‌های ستاد ملی کرونا را رعایت نموده و تا حد امکان خدمات خود را به صورت غیر حضوری ارائه نمایند.

پایان پیام

کد خبر : 170525 ساعت خبر : 7:56 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=170525
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات