گاف شهرداری خرم‌آباد در آستانه دهه فجر

در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آماده شدن شهرها برای برگزار کردن هرچه باشکوه‌تر مراسم مربوط به آن، شهرداری خرم‌آباد بی‌سلیقگی خود را به رخ کشید.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، در میدان امام حسین علیه‌السلام (شقایق) یکی از پرطرددترین میدان‌های شهر خرم‌آباد ماکتی از هواپیمایی (البته بیشتر به موشک شباهت دارد) نصب شده است. این ماکت قرار است بیان‌گر لحظه بازگشت امام خمینی(ره) به کشور باشد که البته به شکلی کاملن عجیب و مبتدیانه ساخته شده است. طرح و مصالحی که این ماکت از آن ساخته شده به طرز باورنکردی نامناسب و یادآور نقاشی‌های کودکانه و یا هواپیماهای کارتونی است.

جالب‌تر اینکه شهرداری خرم‌آباد عکس این ماکت را روی کانال تلگرام خود قرار داده است که پس از این کار، عکس مورد نظر در فضای مجازی در حال دست‌به‌دست شدن است. ماکتی که حتی نوشته انگلیسی روی آن هم غلط است!

پس از اتفاقاتی که چند سال گذشته در این رابطه افتاد و سهل‌انگاری‌هایی که باعث شد رسانه‌های بیگانه و شبکه‌های معاند سوء‌استفاده کنند و به ساخت برنامه‌های تمسخرآمیز و وهن‌آمیز بپردازند انتظار می‌رفت مسئولین تبلیغات و روابط عمومی‌های نهادهای دولتی بیشتر در این زمینه وسواس به خرج بدهند.

در اجرای چنین سازه‌هایی خلاقیت و حرفه‌ای بودن طراح و سازندگان حرف اول را می‌زند تا موضوع را به درستی و بهترین شکل به بینندگان انتقال دهند. واقعا شهرداری خرم‌آباد اگر نمی‌تواند و یا نیروی متخصص ندارد نباید وارد چنین حوزه‌هایی بشود.

آنچه در این زمان درست به نظر می‌رسد جمع‌آوری فوری این سازه از میدان شقایق است. امیدواریم این اتفاق بیفتد.

فوری: به گزارش پایگاه خبری گلونی، شهردار خرم‌آباد در اقدامی قابل‌تقدیر و به‌موقع دستور جمع کردن ماکتی را داد که به مناسبت آغاز دهه فجر در خرم‌آباد نصب شده بود.

photo_2016-01-31_15-30-08

پایان پیام

کد خبر : 12877 ساعت خبر : 3:32 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=12877
اشتراک در نظرات
اطلاع از
1 دیدگاه
چیدمان
اولین نظرات آخرین نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات

باسلام .بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تا به این لحظه یعنی حدود سه دهه تزییناتی که برای سطح شهر استفاده میشده تماما در حد چاپ بنر ویا ریسه های رنگی بوده واین ماکت برای اولین بار در شهرمان نصب شده و اقدامی بی سابقه بوده اما سوالی که در ذهن نقش میبندد این است که ایا کسانی که اینگونه انتقاد را میکنند از دیگر اقدامات مثبتی که شهرداری محترم خرم اباد انجام داده تقدیر نموده اند یا فقط در جهت تمسخر و لوده گری فعالیت داشته اند با اندکی تامل میتوان دلیل عقب ماندگی شهرمان را با پیشینه ای کهن در اینگونه رفتارها و انتقادات بیجا و فرقه گرایانه جستجو کرد در اخر از شهردار محترم خرم اباد جناب اقای عیدی بیرانوند کمال تشکر را دارم و ارزو دارم که اینگونه انتقادات بی اساس ومعاندانه در اقدامات شهرداری خرم اباد اثر نکرده ودلسردشان نکند