معرفی نفرات برتر مسابقات سوارکاری لرستان + گزارش تصویری
معرفی نفرات برتر مسابقات سوارکاری لرستان + گزارش تصویری
نخستین دوره مسابقات اسبدوانی استان لرستان عصر جمعه در مجموعه سوارکاری خرمآباد برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری گلونی رئیس هیئت سوارکاری استان لرستان گفت: این مسابقات عصر جمعه با حضور ۶۴ سوارکار وبه بهانه بازگشایی دوباره پیست سوارکاری شهید فتحی محمدی خرمآباد برگزارشد.
معرفی نفرات برتر مسابقات سوارکاری لرستان + گزارش تصویری
مرادی افزود: در این مسابقات که در رشته کورس ۱۰۰۰ و ۱۳۰۰ متر برگزار شد، محمد سپهوند، سعید بزنبیرانوند، نیما الوند، علی رضا سپهوند، اردشیر پورمانیان و جعفر مرادی مقام برتر مسابقات سوارکاری استان را از آن خود کردند.
گفتنی است پیست سوارکاری شهید فتحی محمدی خرمآباد از ۱۰ سال پیش به علت مشکل مالکیتی تعطیل شده بود.
نخستین دوره مسابقات اسبدوانی استان لرستان امروز در مجموعه سوارکاری خرمآباد برگزار شد.
نتایج این مسابقات اسبدوانی به شرح زیر است:
صفر امتیاز محلی
۱- پاسارگاد، بهروز مصطفینژاد و محمد سپهوند
۲- بیباک، اندازه رشیدی و حمید رخشان
۳- شاه پسر، سیدامین موسوی و سیدصمد موسوی
کورس دوم صفر امتیاز محلی
۱- سمیربیرانشهر، ستار نقیبیرانوند و سعید بزنبیرانوند
۲- خیبر، نجمالدین دالوند و محمد سپهوند
۳- افعی، جعفری وفایی و حامد وفایی
عرب اصیل:
۱- نریمان رنگرزان، ولیاله دالوند و نیما دالوند
۲- نویان صامت، نوید صیادی و عرفان قائدی
۳- نموسیس، سیدمحمدعبدالهی و محمد سپهوند
عرب پر امتیاز
۱- میلاد ضیا علیرضا سپهوند
۲- گیو ماس، کیومرث بیرانوند و علی ارتباطی
۳- لاشریک، علیرضا سپهوند و علی زارعی
تروبرد کم امتباز
۱- آنجلا، احمدخان نقیبیرانوند و اردشیر پورمانیان
۲- الما ثابتعمل ماهان حسنی
۳- سیمین ارت، حسین وسهراب پیرزادی و عرفان قائدی
پرامتیاز تروبرد
۱- دژشاپورخواست، مرحوم محمدفرخی و مسعود پورمانیان
۲- المپیک، محمدرضا مقدسی و عرفان قائدی
۳- یاس تریپ، نادر حسنی و ماهان حسنی
گروه وسط محلی
۱- رویا رضا حسنوند و محمد سپهوند
۲- اجل لرستان، ستارمحمدی و رضا طهماسبی
۳- غران، شمس دالوند
پرامتیاز محلی
۱- ذولفقار، مرادعلی چراغی و جعفر مرادی
۲- مروان، روحالدین موسوی و صمد موسوی
۳- رخش بیقرار، زرگر ملکشاهی و عبدالله ملکشاهی
گزارش تصویری گلونی از این مسابقات را ببینید:
پایان پیام
کد خبر : 36429 ساعت خبر : 0:25 ق.ظ