نقد و تحلیل فیلم «کشتی شکسته روی ماه»

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی، فیلم کشتی شکسته روی ماه فیلمی در ژانر رومنس پست مدرن است کاری شاعرانه که از روایت گرفته تا فیلم برداری و موسیقی و تدوین و دکوپاژ و بازی ها ،خوب کار شده است.

«کشتی شکسته روی ماه » محصول سال ٢٠٠٩ کره جنوبی است که در  ژانر خانوادگی ساخته شده است. مین هیو هانگ- سو یانگ جانگ- جی یو اینگ جانگ بازیگران این فیلم هستند.

 فیلم روایت گر داستان زندگی مردی ناامید است که سعی می کند زندگی‌اش را به پایان برساند اما با گیر افتادن در  یک جزیره متروکه مجبور به ادامه زندگی می‌شود. او تلاش می‌کند  تا  برای زنده  ماندن غذا به دست آورد. او بذر می‌کارد تا محصول به دست بیاورد  و غذایی که آرزو دارد بخورد. دراین بین دختری که خودش را از دنیا جدا نموده و تنها در محیط مجازی اینترنت و فضای اتاقش زندگی می کند و تنها سرگرمی‌اش عکاسی و چاپ عکس‌هاست به طور  تصادفی مرد را می بیند و از طریق فرستادن پیام‌های کاغذی با او ارتباط برقرار می کند تا اینکه روند زندگی مرد، دختر را نیز امیدوار می‌کند و  درست زمانی که  همه  چیز  در مسیر خود قرار گرفته است، یک طوفان همه  زحمات آنها را بر  باد می‌دهد  و….

گفتنی است سینما تک نیاوران برنامه‏‌ای است با هدف معرفی فیلم‌‏های مهم اما کمتردیده‏ شده تاریخ سینما، فیلم‏های هنری ایران و جهان که توسط بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران برگزار می شود. علاقه‌مندان به حوزه فیلم و سینما برای  رزرو و عضویت می‌توانند به سایت تیوال مراجعه نمایند.

پایان پیام

کد خبر : 32192 ساعت خبر : ۰:۰۹ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=32192

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.