برترینهای جشنواره طراحی لباس خلیج فارس معرفی شدند
نخستین جشنواره طراحی لباس خلیج فارس که از ۲۸ آذر در مجموعه برج آزادی برگزار شده بود با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه خبری گلونی، این مراسم با سخنرانی صدیقه پاکبین، دبیر انجمن طراحان لباس و پارچه ایران و ارائه گزارش برگزاری جشنواره آغاز شد.
سپس سومبات هاکوپیان، رئیس هیئت مدیره انجمن طراحان پارچه و لباس ایران به ایراد سخنرانی پرداخت.
در ادامه مراسم از حامیان، داوران و برگزارکنندگان این جشنواره تقدیر شد و سپس برگزیدگان معرفی شدند.
اسامی برگزیدگان بدین شرح میباشد:
- تیمهای برتر طراحی لباس بانوان با الهام از خلیج فارس:
– رتبه اول: تیم فری مو (فرزانه محمدنژاد (سرگروه)، محبوبه محمدنژاد)
– رتبه دوم: تیم مروارید (رویا حاذق (سرگروه)، شعله هاشمین، زهرا رجبی، بهار ضیایی، کبری قنواتی)
– رتبه سوم: تیم نیلی (نیلوفر ابراهیمپور مقدم (سرگروه)، مریم رضاپور)
- تیمهای برتر طراحی لباس آقایان با الهام از خلیج فارس:
– رتبه اول: تیم نخیل (حسام جندقیزاده (سرگروه)، شهاب جندقیزاده، رعنا سلطانیپور، کسری هرمزینژاد)
– رتبه دوم: تیم بیرلیک (ابوالفتح غفاری (سرگروه)، ابراهیم زنگنه، بهاره غفاری)
- تیمهای برتر در زمینه پژوهش:
– رتبه اول: تیم وریز (طیبه عزت الهینژاد (سرگروه)، تینا مفاخری)
– رتبه دوم: تیم شیوه (مانی جهانشاهی (سرگروه)، سپیده علوی، رکسانا رئوفی، بهاره قنبرپور، مروارید رستم کلاهی)
– رتبه سوم: تیم داهیر (وجیهه آزادی (سرگروه)، مهشید مسیبی، سیما پیرنجم الدین، پریناز لیلاز)
– کسب مقام شایسته تقدیر: تیم یزدان (سولماز امیرصادقی (سرگروه)، یکتا اصغرزاده، منیر درویشی، محمدرضا امیرصادقی، کیارش رحمتیزاده)
- تیمهای برتر در زمینه طراحی کلکسیون:
– تیم تامیس (شیما کوهی (سرگروه)، افسانه ابراهیمی، شراره تهرانی)
– تیم ایران دخت (اختر نظم دار (سرگروه)، هانیه سیدیان، سیده زهرا سبط)
- تیمهای برتر در زمینه الگوسازی:
– تیم شفق (شیوا سراجی فردین (سرگروه)، عطیه سادات فخر حسینی، فرشته لطف عراقی، منیره کینژاد، سحر عینی هژبری)
– تیم پارسا درایا (شیدا محمدی (سرگروه)، فائزه علوی، نرگس ضیقمی، نوشین جورابچیان)
- تیم برتر در زمینه کیفیت دوخت:
– تیم FK۳A (فرزاد تمیمی فرد (سرگروه)، علی عالیداعی، آرش سیفوری، کیانا گلدوزان، آزاده سیدعسکری)
- تیم برتر در زمینه طراحی صحنه و چیدمان آثار:
– تیم نارمرتو (الهام پورهنگ (سرگروه)، مهناز منصور دهقان)
- تیمهای برتر در زمینه خلاقیت و نوآوری:
– تیم آرتمیس (فریبا بجانپور (سرگروه)، آتنا بختیاری، ستاره عظیمی فرد، طاهره سلیمانی، کلثوم بهرامی نیا)
– تیم لیمر (رضا موسوی (سرگروه)، یاسمن شیشه گران)
- تیم برتر در زمینه انتخاب جنس پارچه متناسب با موضوع و طرح لباس:
– تیم آبان دخت (طیبه فلاحی (سرگروه)، فاطمه احمدی، حسن احمدی)
- تیم برتر در زمینه انتخاب ترکیب بندی رنگ متناسب با موضوع:
– تیم شاخاب پارس (وحید کبودون (سرگروه)، هدی عزیز محمدی، امیرحسین ضیایی)
- تیمهای برتر در زمینه انتخاب تزئینات لباس:
– تیم جاشو (سپیده یساولی (سرگروه)، زهرا کاظم، مریم کردزاده)
– تیم مهین بانو (مریم عسگراولادی (سرگروه)، لادن رضایی، اعظم بهرابادی)
- تیم برتر در زمینه طراحی لباس دوخته شده:
– تیم آبگون (مصطفی بهارلو (سرگروه)، مهدیس عظیمی، نیره درمنکی فراهانی)
- تیمهای برتر در زمینه رفتار تیمی:
– تیم تار و پود کهن (رامین رستمی (سرگروه)، مونا نظری، آزاده قائم مقامی، نازنین بصیری)
– تیم سیرین پری (شیما کشتکار (سرگروه)، راضیه افشاری، نفیسه یعقوبی)
– تیم دثار (زهرا رستمی (سرگروه)، مریم دستمالچیان، معصومه باهر)
این مراسم با حضور مهمانان ویژه چون مهندس سعید نساجپور (مدیرعامل محترم شرکت نساجپور)، استاد فریده طالب پورعضو هیئت علمی و مدیر گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه الزهرا (س)، دکتر فریناز فربد عضو هیئت علمی و استاد دانشگاه الزهرا (س)، غلامحسین شاه علی رئیس مجموعه برج آزادی دکتر پروانه قاسمیان عضو هیئت علمی و مدیر گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه علم و فرهنگ، دکتر مریم مونسا سرخه، عضو هیئت علمی و استاد دانشگاه الزهرا (س)، علی اصغریوسف پوراستادانجمن طراحان لباس و پارچه ایران، مریم محبوبی استاد دانشگاه الزهرا و… برگزار شد.
نخستین جشنواره طراحی لباس خلیج فارس از ۲۸ آذر در برج آزادی برگزار شد و شامگاه ۵ دی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
پایان پیام
کد خبر : 30353 ساعت خبر : 1:28 ب.ظ