هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

رشیدپور با حالا خورشید برمی‌گردد

رشیدپور با حالا خورشید برمی‌گردد

به گزارش پایگاه خبری گلونی، رضا رشیدپور از بازگشت برنامه حالا خورشید به جدول پخش برنامه‌های شبکه سه سیما خبر داد. این مجری توانمند در صفحه اینستاگرام خود نوشت: بالاخره دوران نقاهت به سر رسید و با لطف خدای بزرگ احوال بهتری دارم و آماده‌ی کامل برای خدمتگزاری مجدد به شما مخاطبان نجیب و صبور.

گروه برنامه‌ساز «حالاخورشید» پس از یک وقفه‌ی کوتاه که مربوط به اوج روزهای بیماری من بود، کماکان به فعالیت خودش ادامه داده که حاصل آن انواع طرحها و ایده های جذاب و بکر در ادامه ی برنامه است. از ساعت هشت صبح روز شنبه دهم تیرماه حالا خورشید، شبکه سوم سیما مجددا طلوع می‌کند تا درخشش و محبت را از شما یاران و مخاطبان وفادار بیاموزد.
از تمام تماس‌ها، نامه‌ها، کامنت‌ها و … بی نهایت سپاسگزارم. حجم شگفت انگیز تماس‌هایتان مرتب از روابط عمومی سازمان و شبکه منعکس می‌شد و دلگرممان می‌کرد. حالا با تمام توان برگشته‌ایم به این امید که حمایتمان کنید.

رشیدپور با حالا خورشید برمی‌گردد

حقیقتا لازم است از اخلاق مداری ریاست محترم رسانه ملی، برخورد صمیمی و تخصصی معاونت محترم سیما، تلاشهایی صادقانه ی دکتر پورمحمدی مدیر محترم شبکه سه سیما در تسهیل مسیر سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و آقای مهندس کریمان مردم فهیم و دانشمندی که قاطعانه بر حوزه‌ی مدیریت خود تسلط و دقت دارد سپاسگزاری کنم و صادقانه بگویم که اگر لطف و پی گیری ناصر عزیزم و حمایت حاج اصغر بزرگوار نبود این برنامه دیگر هرگز پخش نمی‌شد. از همه‌ی این عالیجنابان ممنونم و منت دارشان خواهم بود.
فرصت زیادی نداریم. باید هر کدوممون یه رسانه باشیم و خبر شروع برنامه رو گسترش بدیم و مخاطبان وفادار رو به صفحه خودم یا صفحه اصلی حالا خورشید برگردونیم . دستتون رو می‌فشارم برای این همکاری نزدیک.

عضو اینستاگرام گلونی شوید و اخبار روز ایران و جهان را دنبال کنید.

پایان پیام

 

کد خبر : 45035 ساعت خبر : ۲:۳۰ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=45035

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.