هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

دوازدهمین شماره ماهنامه پاراگراف ویژه فاطمه معتمدآریا منتشر شد

ماهنامه هنرهای نمایشی «پاراگراف» که می‌کوشد هر شماره خود را به شکل پرونده، به یک چهره ماندگار در عرصه‌های هنرهای نمایشی (سینما، تئاتر و تلویزیون) اختصاص دهد، در دوازدهمین شماره‌ خود به سراغ پر افتخارترین بازیگر زن ادوار جشنواره فیلم فجر، فاطمه معتمدآریا رفته است.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، در این شماره از «پاراگراف»، فاطمه معتمدآریا به قلم خود روند زندگی و آثارش را روایت کرده و علاوه بر آن یادداشت‌ها و دلنوشته‌هایی از: سیروس الوند، رضا بابک، مرضیه برومند، رخشان بنی‌اعتماد، سیدمحمد بهشتی، علیرضا تابش، اشکان خطیبی، حسن دادشکر، محمدمهدی دادگو، ابوالحسن داودی، رضا درستکار، اَنییِس دِویکتور، علیرضا رئیسیان، امیر روشن، محمدعلی سجادی، بهرام شاه‌محمدلو، سیامک شایقی، سیف‌الله صمدیان، اکبر عالمی، مرتضی فرشباف، مسعود فروتن، رضا فیاضی، مسعود کرامتی، رضا کریمی، محمدهادی کریمی، کامیار محسنین، مجید مدرسی، هیوا مسیح، زهرا مشتاق، مجید مظفری، ناصر ملک‌مطیعی، تورج منصوری، داریوش مودبیان، ابراهیم وحیدزاده و اصغر هاشمی، درباره ابعاد شخصیتی و آثار سینمایی، تلویزیونی و تئاتری «فاطمه معتمدآریا» منتشر شده است.
گفت‌وگوهایی با «احمد حامد» همسر فاطمه معتمدآریا و نیز «نریمان حامد» یگانه فرزند او، از دیگر بخش‌های این شماره از «پاراگراف» است. علاوه بر این عکس‌های کمتر دیده شده و یا دیده نشده‌ای از‌ زندگی شخصی و حرفه‌ای وی در بخش پایانی و آلبوم خاطرات این شماره از «پاراگراف» به چاپ رسیده است.
صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه «پاراگراف»، بهاره برهانی و سردبیر آن، محمدرسول صادقی است. دوازدهمین شماره این ماهنامه، در ۱۰۴ صفحه گلاسه و تمام رنگی، با قیمت ۸ هزار تومان تنها از طریق شهرکتاب‌ها و کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور در دسترس علاقمندان است.
گفتنی است پخش ققنوس به نشانی: تهران، میدان انقلاب، خیابان منیری جاوید (اردیبهشت)، بن بست مبین، پلاک ۴ (تلفن:۶۶۴۶۰۰۹۹) توزیع ماهنامه پاراگراف را به عهده دارد.

پایان پیام

کد خبر : 62435 ساعت خبر : ۱۰:۵۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=62435

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات