اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

تئاتر جعفرخان از فرنگ برگشته نقد و بررسی می‌شود

دهمین نشست نقد صحنه با حضور داوود فتحعلی بیگی، رحمت امینی، علی رضا نراقی، مصطفی مرادیان و بهزاد صدیقی و با همکاری موسسه افرامانا در سالن ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی به نقل از روابط عمومی موسسه  افرا مانا، در دهمین نشست نقد صحنه، تئاتر جعفرخان از فرنگ برگشته نوشته‌ی حسن مقدم و کارگردانی رحمت امینی ساعت ۱۸ روز شنبه یکم اردیبهشت ماه ۹۷ در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگ سرای ارسباران نقد و ‌بررسی می‌شود.

بر اساس این گزارش، در این نشست نقد صحنه علی رضا نراقی (منتقد تئاتر) و بهزاد صدیقی (نمایش‌نامه نویس، پژوهش گر، مدرس تئاتر و دبیر سلسله نشست‌های نقد صحنه)، دکتر رحمت امینی(نویسنده، کارگردان و استاد دانشگاه) به همراه داوود فتحعلی بیگی (نویسنده، کارگردان و پژوهشگر تئاتر) و مصطفی مرادیان (طراح صحنه) درباره ی این اثر گفت‌وگو خواهندکرد.

این‌ گزارش در ادامه می‌افزاید: جعفرخان از فرنگ برگشته که از ۴ فروردین‌ماه ۹۷ به روی صحنه رفته، تا ۴ اردیبهشت ماه سال جاری در تماشاخانه سنگلج اجرا می‌شود.

یادآور می‌شود سلسله نشست‌های نقد صحنه توسط باشگاه تئاتر فرهنگ‌سرای ارسباران با همکاری موسسه افرا مانا با هدف نقد و بررسی نمایش‌های در حال اجرای تهران، هر ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند در تاریخ یادشده به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای ارسباران، سالن استاد ذوالفقاری مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

پایان پیام

 

کد خبر : 89182

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=89182

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.