کتاب به سفارش مادرم در یک هفته به چاپ چهارم رسید

کتاب به سفارش مادرم در یک هفته به چاپ چهارم رسید

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از اتمام چاپ نخست کتاب به سفارش مادرم در مدت کمتر از یک هفته و همزمان با پیاده روی اربعین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی،  به نقل از روابط عمومی به‌نشر، حسین سعیدی با اشاره به استقبال از کتاب به سفارش مادرم همزمان با پیاده روی اربعین، گفت: استقبال از این اثر در آستانه فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) سبب شد در مدت کمتر از یک هفته تمام نسخه‌های این اثر به فروش برود.

وی افزود: چاپ‌های دوم، سوم و چهارم کتاب در چاپخانه انتشارات آستان قدس رضوی قرار دارد و به‌زودی روانه کتابفروشی‌ها می‌شود.

هر کدام از چاپ‌های مجدد این اثر با شمارگان یک‌هزار نسخه، به بهای ۳۶ هزار تومان در سراسر کشور منتشر می‌شود.

چاپ نخست این اثر به سفارش مجموعه هنری خیمه در ۳۲۸ صفحه با شمارگان دو هزار نسخه منتشر شده است.

کتاب به سفارش مادرم در یک هفته به چاپ چهارم رسید

سعیدی اظهار کرد: به سفارش مادرم که به قلم احسان حسینی‌نسب به نگارش درآمده، دربرگیرنده روایاتی داستان‌گونه درباره زائران، موکب‌داران و خانواده‌های شرکت‌کننده در پیاده روی اربعین حسینی، با ملیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف و نیز عکس‌هایی مستند از آن‌ها است.

مدیرعامل به‌نشر ادامه داد: این اثر که مدیریت هنری آن‌ را وهب رامزی برعهده دارد، شامل مجموعه تصاویری مستند از مراسم پیاده روی اربعینی حسینی است که از دریچه دوربین وهب رامزی، عبدالمجید قوامی، روح‌الله خسروی و شهره بهرامی ثبت شده است.

وی گفت: کتاب به سفارش مادرم جمعه ۲۷ مهرماه با حضور نویسندگان، عکاسان و چهره‌های شاخص فرهنگی و ادبی همچون احمد مسجدجامعی، محمدحسین رجبی دوانی، نفیسه مرشدزاده، احسان رضایی، مهدی قزلی و امیرعلی جوادیان در شهر کتاب دانشگاه برگزار شد.

پایان پیام

کد خبر : 104399 ساعت خبر : ۷:۴۸ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=104399

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.