رالی ایرانی ۲ رونمایی شد؛ این مراسم در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد

رالی ایرانی ۲ رونمایی شد؛ این مراسم در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد

مراسم رونمایی از رالی ایرانی ۲ که سری دوم آن با گذشت ۶ سال عرضه شده است، شامگاه سه شنبه ۲۱ خرداد ماه با حضور عوامل و بازیگران آن در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به گزارش روابط عمومی مجموعه «رالی ایرانی»، آرش معیریان کارگردان اولین کسی بود که در مراسم سخنرانی کرد و گفت: «رالی ایرانی» پروژه‌ای است که به خاطر اقتضائاتش صرفا در ۸ روز فیلمبرداری شده و برخلاف دیگر سریال‌ها است که چندماه صرف فیلمبرداری آن‌ها می‌شود.

در پروژه از زمانی که دوربین‌ها روشن شدند تا زمان خاموشی شان صرفا ۸ روز داشتیم.

وی افزود: ما ۶ گروه در فصل دو داشتیم که همراه هر تیم یک تیم فیلمبرداری هم بوده است.

روال کار اینگونه بوده که شرکت کننده‌ها در جریان ریز مسائل و حوادث نباشند و همین ویژگی، اتفاقات خوبی را چه پشت دوربین و چه جلوی دوربین رقم زده است.

 

رالی ایرانی ۲ را ببینید

این کارگردان ادامه داد: ما فقط کلیات کار را به کسانی که همکاری را پذیرفته بودند گفته بودیم و فاش نشدن جزئیات، باعث شد ۸ روز مدام با شیرینی‌ها و تلخی‌ها، دلخوری‌ها، حوادث و ماجراهای گوناگون همراه باشیم.

از بازیگران سوال کرده بودیم آیا راضی هستید در تمام این لحظات، تصویر شما با دوربین ثبت شود و آنها پذیرفتند و با تمام مسائل و مخاطرات کار همراهی کردند.

من اگر جای شرکت کننده ها بودم جا می زدم

معیریان تاکید کرد: جا دارد از تک تک شرکت کننده‌ها تشکر کنم.

خود من اگر در خیلی از لحظات جای دوستان بودم از ادامه مسیر جا می‌زدم و کنار می‌کشیدم اما دوستان ما نشان دادند کار فیلم‌سازی برایشان ارزش دارد و پای کار ماندند.

پروژه‌ای که ۷۰ نفر را به فعالیت و چالش کشید و در این بین باید از گروه تدوین به سرپرستی حسین بیات که ۱۵۰۰ ساعت فیلم و راش را دیده و با نهایت دقت مونتاژ کرده تشکر کنم.

«رالی ایرانی» پروژه‌ای است که طول آن کوتاه است اما عرضش پهن است و چیزی کم از سریال‌های عظیم ندارد.

در ادامه فرزاد حسنی نیز دومین تجربه در عرصه نمایش خانگی را جذاب و دلنشین توصیف کرد و گفت: در این مجموعه مراودات فردی شرکت کننده‌ها، نحوه قرار گرفتن آنها در مخاطرات، نحوه مواجهه و پنهان کردن احساسات و عواطف و نکات جذاب بسیاری را می‌بینیم که برای مخاطبان و به ویژه کسانی که سلبریتی‌ها را دنبال می‌کنند جذاب خواهد بود.

وی با اشاره به ظاهرش با موهای کوتاه به ایفای نقش در نمایش «هوس و هفت دقیقه» در کنار امیر کربلایی‌زاده، لیلا بلوکات و… اشاره کرد و یادآور شد: هرکسی با سعید ابوطالب کار نکرده در خسران است و مفهوم عمیق مومن و حزب الهی را در او می‌توانید بازشناسی کنید.

آرش معیریان هم مرد خوشرو با دانش گسترده در عرصه سینما است که دلم برای او ضعف می‌کند.

رالی ایرانی ۲ را ببینید تا بدانید چقدر سختی کشیدیم

امیرعباس گلاب نیز در سخنانی در فرهنگسرای ارسباران گفت: رالی ایرانی سرشار از اتفاقات هیجان انگیز و باحالی بود که باید ببینید تا بدانید چه روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم.

این کار را ۸ ماه پیش آغاز کردیم و اکنون آلبوم «قله» من نیز منتشر شده که تیتراژ «رالی ایرانی» هم یکی از قطعات آن است. ما در این پروژه سختی زیادی کشیدیم.

از همکاری با آقایان معیریان و ابوطالب خرسندم و از هم تیمی خوش تیپم فردین ناجی هم تشکر می‌کنم که کارهای سخت را در حین مسابقه او انجام می‌داد.

فردین ناجی هم در این زمینه اظهار کرد: بهترین اتفاق برای من در این برنامه به جز همکاری با ابوطالب و معیریان و دوست شدن با هنرمندان، این بود که من و امیرعباس چند سال است پروسه‌های مختلف زندگی را با هم هستیم و خوشحالم حالا از این همراهی یک یادگاری هم داریم.

نیما شاهرخ‌شاهی «رالی ایرانی» را بسیار زیبا، عجیب و هیجان انگیز خواند و از اینکه به پروژه دعوت شده ابراز خرسندی کرد.

سپس از سعید فتحی روشن که به گفته او اجرای بسیار توانمندی در «عصر جدید» داشته دعوت کرد روی سن فرهنگسرای ارسباران بیاید و آرزو کرد او در مسابقه اول شود.

امیدوارم تجربه رالی ایرانی ۲ دوباره تکرار شود

سالی باسما بازیگر لبنانی پروژه حضور در این کار را باعث افتخار خود دانست و در حالی که با تلفیق عربی و انگلیسی و فارسی سخن می‌گفت، بیان کرد: بسیار خوشحالم به ایران آمدم چون خیلی خیلی خوشگل است.

امیدوارم این کار را دوست داشته باشید. نیوشا نیز در این پروژه خواهر من بود و خوشحالم با او هم گروه بودم.

امیدوارم این تجربه دوباره تکرار شود.

سمیرا حسینی دیگر بازیگر سری دوم «رالی ایرانی» گفت: از کار کردن با آقایان ابوطالب و معیریان در این پروژه لذت بردم.

امشب جای خانم متین ستوده هم گروهی‌ام خالی است و از من خواست سلام او را به همه برسانم.

تماشای سریال ما را از دست ندید چون بسیار هیجان انگیز است. گرچه بعضی جاها به ما استرس وارد شد و حالمان بد شد‌ اما حالا به آن روزها می خندم گرچه آن موقع کار واقعا سخت بود.

امیدوارم به انگلیسی حرف زدنم نخندید

نیوشا ضیغمی نیز آرش معیریان را بااخلاق و آرام ترین و باسوادترین کارگردان توصیف کرد و گفت: من نمی خواستم سر این پروژه بیایم به ویژه به این خاطر که دخترم تازه به دنیا آمده بود.

در «رالی ایرانی» هم خوش و هم سخت گذشت و همه چیز عجیب و جذاب بود.

هم تیمی شدن من با خانم سالی بازیگر لبنانی هم که او را از قبل نمی‌شناختم برایم جذاب بود. در برخی مواقع من باید مسائلی را سریع به او توضیح می‌دادم و امیدوارم به انگلیسی حرف زدنم نخندید و کار را هم دوست داشته باشید.

نمی دانم با بازیگران سوسول ایرانی چطور می توان رالی سه و چهار را ساخت

ابوطالب نیز در این خصوص تصریح کرد: در این پروژه خیلی به خانم ضیغمی سخت گذشت اما او بسیار حرفه‌ای بود.

ما شرایطی را به او قول داده بودیم که محقق نشد و بچه کوچک او را نتوانستیم کنارش داشته باشیم.

از ایشان تشکر می‌کنم و امیدوارم در آینده در پروژه بهتر و سبک‌تری با ایشان همکاری داشته باشبم .

به بازیگران نازک نارنجی پیشنهاد میکنم اصلا سمت رالی ۳ و ۴ نیایید.

وی افزود: امروز خانم سالی باسما از پیدا کردن اسپانسر لبنانی برای سری‌های بعد خبر داد و درباره ایده‌هایش نیز به من توضیح داد.

من هم گفتم با بازیگران سوسول ایرانی چطور می‌توان این ایده‌ها را عملی کرد.

صادق سهلانی سرمایه گذار پروژه نیز در سخنانی گفت: خوشحالم در جمع هنرمندان هستم.

این اولین تجربه سرمایه گذاری من در عرصه هنر است و با توجه به نیاز امروز جامعه نفس کار فرهنگی بسیار خوب و جذاب است.

سعید فتحی روشن نیز گفت: پس از اجرایی که در «عصر جدید» داشتم همه گفتند کارهای من عجیب و جادویی است اما جادوی واقعی اینجا اتفاق می‌افتد.

در بخش پایانی این مراسم که با حضور چهره‌هایی چون رضا توکلی، سامان گوران و دیگر هنرمندان عرصه سینما همراه بود چکیده‌ای از قسمتهای نخست رالی ایرانی ۲ در فرهنگسرای ارسباران به نمایش گذاشته شد.

این مجموعه سه شنبه‌ها از طریق شبکه نمایش خانگی، فیلیمو و سایت رالی ایرانی قابل تهیه و تماشا است.

پایان پیام

کد خبر : 122502 ساعت خبر : 4:16 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=122502
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات