برگزاری اولین جلسه نقد کتاب صوتی با همکاری سوینا و نشر چشمه

برگزاری اولین جلسه نقد کتاب صوتی با همکاری سوینا و نشر چشمه

گروه سوینا (سینمای ویژه نابینایان) با همکاری نشر چشمه نخستین جلسه نقد و بررسی کتاب صوتی را با حضور چهره ها برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی جلسه نقد و بررسی کتاب صوتی «هیچکس مثل تو مال اینجا نیست» اثر میراندا جولای و ترجمه فرزانه سالمی که با صدای گلاره عباسی صوتی شده است، در نشر چشمه برگزار می شود.

این مراسم با حضور نابینایان و بینایان حاصل مشارکت سوینا با نشر چشمه است و چهره هایی چون مسعود فروتن، مهدی یزدانی خرم، پوریا عالمی، گلاره عباسی و مجید سرایی در آن حضور دارند.

مهدی یزدانی خرم به عنوان منتقد بینا به نشست می‌آید و مجید سرایی روزنامه نگار نیز منتقد نابینایی است که در این نشست حضور خواهد داشت.

همچنین مسعود فروتن در این مراسم که در رادیو سوینا نیز پوشش داده خواهد شد درباره کتاب صوتی سخنرانی خواهد کرد.

برگزاری اولین جلسه نقد کتاب صوتی با همکاری سوینا و نشر چشمه

رادیو سوینا به نشانی برای نابینایان ساکن در شهرستان ها این فرصت را ایجاد می‌کند تا هر ماه دو بار در جریان نقد و بررسی کتابهای صوتی باشند. @Sevinagroup نشانی گروه سوینا در تلگرام و اینستاگرام است.

نشست نقد و بررسی «هیچکس مثل تو مال اینجا نیست» هفته آینده سه‌شنبه ۲ مهر از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در نشر چشمه کارگر برگزار می شود.

نابینایان علاقه‌مند جهت تهیه‌ این کتاب صوتی می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۳۳۵۸۸ داخلی ۵۰۰ خانم شفیعی و یا ایمیل radiogousheh@gmail.com تماس حاصل کنند تا کتاب به صورت فایل برایشان ارسال شود.

پایان پیام

کد خبر : 136447 ساعت خبر : ۹:۵۴ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=136447

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.