اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

اهدای کتاب از سوی سازمان محیط زیست به مناطق سیل‌زده

اهدای کتاب از سوی سازمان محیط زیست به مناطق سیل‌زده

سرپرست دفتر مدیریت اقتصاد و فناوری سازمان حفاظت محیط زیست، برنامه‌های این سازمان در بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران را اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب به نقل از ستادخبری و رسانه‌ای بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، خیرالله مرادی گفت: برگزاری برنامه در حوزه کتاب‌های زیست‌محیطی و تولید محتوای آموزشی برای کودکان و نوجوان توسط ادارات کل استانی، برگزاری نمایشگاه کتاب، اهدای کتاب به کتابخانه ملی جهت ارسال به کتاب‌خانه‌های مناطق محروم، اهدای کتاب به ادارات کل استان گلستان و لرستان جهت ارسال به مناطق سیل‌زده از برنامه‌های این سازمان در هفته کتاب است.

اهدای کتاب از سوی سازمان محیط زیست به مناطق سیل‌زده

وی ادامه داد: از دیگر برنامه‌های این سازمان می‌توان به برنامه‌ریزی دفتر مشارکت مردمی و سرمایه‌های اجتماعی برای برگزاری جلسات کتاب‌خوانی با موضوع محیط زیست در مدارس و مهدهای کودک‌ توسط سازمان‌های مردم نهاد زیست‌محیطی و برنامه‌ریزی برای آغاز تولید منابع صوتی با موضوع محیط‌ زیست برای مخاطبان خاص اشاره کرد.

بیست و هفتمین دوره هفته‌ی کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 142478

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=142478

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.