سایت پروازی شهران و تجربه پرواز بر فراز آسمان پایتخت

معرفی سایت‌های پروازی که رویای پریدن رها و آزاد را برای شما محقق می‌سازد. سایت پروازی شهران و تجربه پرواز بر فراز آسمان پایتخت.

به گزارش گلونی بی‌شک هر انسانی که در کره خاکی متولد شده باشد حالا فرق نمی‌کند چه در گذشته‌های کهن و بسیار دور زیسته باشد و چه در عصر حاضر و در دنیای تکنولوژی، حتماً رویای «پرواز کردن» را حتا برای ثانیه‌ای در سرش پرورانده است. رویایی شیرین و خیال‌انگیز که مسبب اختراعات گسترده‌ای در زمینه پرواز شد.

سایت پروازی شهران

انسان رویاپرداز و در آروزی تسخیر آسمان نمی‌توانست به اختراع انواع هواپیما‌ها بسنده کند زیرا او در رویایش آزادانه پریدن و به اختیار خود پرواز کردن را می‌پسندید. او دلش می‌خواست همچون پرنده رها بودن و به هر کجا پریدن را بیازماید که با هواپیما محقق نبود.

از این جهت انواع ماشین‌های پرنده با کنترل شخصی مانند هاوربرد، جت فالایر که با قدرت آب کار می‌کند و انواع پاراگلایدر را اختراع نمود.

امروزه شما تجربه پرواز برفراز طبیعت زیبای هر منطقه‌ای را به راحتی می‌توانید در لیست برنامه‌های سرگرم کننده اوقات فراغت خود در یک روز تعطیل قرار دهید.

اما باید توجه داشته باشید گرچه آسمان همچون رویایتان بی‌انتها و زیباست اما برای افراد بی‌تجربه می‌تواند خطرآفرین باشد.

تجربه پریدن در بی‌کران آبی را باید در کنار گروه خلبانی مجرب و آگاه و در سایت‌های پرواز مختص این کار سپری نمود. تا فقط برای یکی دوبار نباشد و جزو تفریحات دائمی شما قرار بگیرد.

سایت شهران رویای پرواز شما را محقق می‌سازد.

سایت پروازی شهران پریدن بر فراز آسمان پایتخت را برای ماجراجویان فراهم می‌کند. و از آن سایت‌هایی است که بعد از یک هفته تردد و زندگی در میان ساختمان‌ها و شلوغی خیابان‌های تهران، جان می‌دهد برای آنکه آخر هفته‌ای زیبا را بر بلندای آسمان شهر تهران سپری کنید.

مناظر زیبای پارک جنگلی کوهسار، دره زیبای فرحزاد، برج میلاد و دید گسترده از استادیوم آزادی تا شرق تهران تنها بخش اندکی از زیبایی‌های است که در تجربه پریدنتان در این منطقه مشاهده خواهید کرد.

«محمد کنعانی» با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۵۹۷۵۰۶ مربی خلبان پرنده در این سایت است.

پایان پیام

نویسنده: بهاره حاصلیان

کد خبر : 167165 ساعت خبر : ۳:۵۶ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=167165

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.