اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

نهنگ آبی یا پراید؟

پایگاه خبری گُلوَنی، خبر داغ این روزها هم بازی نهنگ آبی بود که تو آخرین خبرها داشتیم: بازی مرگبار «نهنگ آبی» تاکنون در کشورهای مختلف به مرگ بیش از ۱۳۰ نوجوان و جوان منجر شده است.

خوشبختانه این بازی هنوز موفق نشده تو کشور ما جون کسی رو بگیره. دلیلش هم اینه که تو کشور ما به اندازه‌ی کافی دلیل و روش برای مردن هست و کسی تن به این سوسول بازی‌ها نمی‌ده. تو خبرهای مربوط به بازی نهنگ آبی اومده بود که این بازی از سال ۲۰۱۳ شروع به کار کرده و تا حالا جون ۱۳۰ نفر رو گرفته. به همین خاطر موج ترس و وحشت خانواده‌ها و مسئولین و مردم جهان رو فرا گرفته. شما این آمار رو با آمار کشته‌شدگان راه‌های ایران مقایسه کن. با آمار کشته‌شدگان خودروهای بی‌کیفیت مقایسه کن. با آمار راننده‌های بی‌احتیاط مقایسه کن. با آمار کشته‌شدگان بر اثر گازگرفتگی به خاطر نصب غیر استاندارد بخاری مقایسه کن. با آمار کشته‌شدگان معدن و پلاسکو و شکست عشقی و سوسانو مقایسه کن. مقایسه‌تون که تموم بشه متوجه می‌شید برای ایرانی جماعت افت داره به خاطر این بچه بازی‌ها بمیره.

پسر عمه‌ی خود من از یکی از ستون‌های تخت‌جمشید رفت بالا تا فامیلی‌مون رو اون بالا بنویسه و یادگاری بمونه، با مغز افتاد روی زمین و مرد. ایرانی جماعت این‌طوری می‌میره، مثل یه مرد در راه حفظ تاریخ کهن این سرزمین و بالا بردن اسم و پرچم خانواده‌ش.

پایان پیام

لینک کوتاه: https://golvani.ir/?p=53536

1 نظر
  1. Amess می گوید

    حتی اگه یه درصد پسرعمت اینجوری مرده که بچه دوماه هم یه چی حالیشه..همون بهتر مرد…. یه مشت نفهم بی فرهنگ جامعه رو شکل داده !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.