هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

ارسال اطلاعات ناشران ایرانی به موسسه جهانی شابم از سوی موسسه خانه کتاب

از سوی موسسه خانه کتاب صورت گرفت؛  ارسال اطلاعات ناشران ایرانی به موسسه جهانی شابم

اطلاعات ناشران و ناشران ـ مولف کتاب های موسیقی که عضو نظام شابم (Ismn) هستند، در تیرماه سال جاری از سوی واحد شابک و شابم موسسه خانه کتاب به سازمان جهانی شابم ارسال شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ پس از عضویت ایران در سال ۱۳۸۲ در نظام جهانی شابم (Ismn) سالانه اطلاعات ناشران و ناشران ـ مولف ایرانی عضو نظام شابم برای موسسه جهانی شابم ارسال می شود.

ارسال اطلاعات ناشران ایرانی به موسسه جهانی شابم

طبق روال موجود در واحد شابک و شابم موسسه خانه کتاب، پس از درخواست عضویت ناشران و یا ناشرـ مولفان، اطلاعات آن ها آوانگاری و در دوره های زمانی، این اطلاعات به روز می شود. این اطلاعات هر سال برای سازمان جهانی شابم ارسال می شود.

انتشار اطلاعات ناشران ایرانی فعال در حوزه موسیقی، در کتاب «راهنمای ناشران عضو نظام شابم» از مزایای ارسال این اطلاعات به سازمان جهانی است. همچنین این اطلاعات به همراه اطلاعات تمام ناشرانی که در جهان عضو نظام شابم هستند، در سایت سازمان جهانی شابم به این نشانی قابل دسترس خواهد بود.

گفتنی است، در این فرایند اطلاعات ناشران ایرانی عضو نظام شابم اعم از شماره تماس، نشانی، ایمیل، آدرس وب سایت و … در دسترس سایر ناشران خارجی عضو نظام شابم قرار می گیرد و ناشران ایرانی می توانند با مراجعه به سایت سازمان جهانی شابم، از اطلاعات سایر ناشران خارجی که در حوزه موسیقی فعالیت می کنند، مطلع شوند.

درباره سرای اهل قلم

واحد اهل قلم مؤسسه خانه کتاب، از سال ۱۳۸۱ تا کنون با چشم‌انداز تبدیل شدن به اصلی‌ترین پایگاه تولید، پردازش و ارائه اطلاعات؛ و همچنین توسعه نقد و تحقیق در حوزه کتاب و فرهنگ فعالیت می‌کند و مسئولیت ثبت اطلاعات و ارائه خدمات اهل قلم را به عنوان مجری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پذیرفته است.

این واحد شامل دو بخش سرای اهل قلم و خدمات اهل قلم است.

پایان پیام

کد خبر : 125521 ساعت خبر : ۱:۲۲ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=125521

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.